حمله موشکی و پهپادی سپاه به مقر تروریست های تجزیه طلب

گروه سیاسی رجانیوز: روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از آغاز مرحله جدید عملیات حمزه سیدالشهدا (ع) علیه مواضع و مقرهای گروهک های تروریستی ضد ایرانی در مناطق عمیق شمال کشور خبر داد. عراق.

متن آگهی به شرح زیر است:

به نام خدا

ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی

همانطور که در پیام روز شنبه (2/7/1401) آمده است، پس از تذکرات لازم به مسئولان منطقه شمال عراق از طریق منابع مربوطه برای شکستن فعالیت گروهک های تروریستی ضد ایرانی مرتبط با استکبار جهانی در منطقه خود. و بدون توجه به این مطالبه مشروع و قانونی که با تداوم حضور گروهک ها و حملات تروریستی در مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران و حمله به برخی پایگاه ها و پاسگاه های مرزی کشورمان همراه است و همچنین حمایت از شورش های اخیر، رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا سلام الله علیها نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر و مراکز استقرار خود در بخش هایی از منطقه حملات توپخانه ای و توپخانه ای انجام دادند.

از آنجایی که در این مدت بقایای گروهک های تروریستی ضد انقلاب پس از متحمل شدن تلفات در مناطق پراکنده و به خطر انداختن امنیت و آرامش مردم عزیزمان همچنان باقی است، از صبح امروز (چهارشنبه 6/7/1301) مرحله جدید عملیات رزمندگان اسلام با استفاده از یگان های موشکی و بدون سرنشین نیروی زمینی سپاه و آتش سنگین و ترکیبی از موشک های نقطه زن و پهپادهای تهاجمی و انهدامی، علیه مواضع، مقرها و پادگان های گروه های مذکور در عمق منطقه شمال عراق، اقدام کردند. ضربات مهلکی بر آنها وارد شد و جزئیات عملیات و تلفات و خسارات وارده به دشمنان ملت ایران متعاقبا اعلام خواهد شد.

  تفاوت واکنش های دو رئیس جمهور به ماجرای بنزین

بار دیگر تاکید می شود که این عملیات تا رفع موثر تهدید و متلاشی شدن مقرهای گروه های تروریستی و انجام وظایف و مسئولیت های خود در منطقه، قاطعانه ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید