حمله پهپادی متعلق به یک میلیاردر صهیونیست

گروه بین الملل رجانیوز: خبرگزاری آسوشیتدپرس روز چهارشنبه (25 آبان، 25 آبان) به ادعای رسمی مبنی بر اینکه یک نفتکش مرتبط با یک میلیاردر اسرائیلی توسط یک پهپاد حامل بمب در سواحل عمان مورد حمله قرار گرفت، اشاره کرد.

من گزارش میدم رجانیوز; بر این اساس، این مقام دفاعی مستقر در غرب آسیا که نامش فاش نشده است، گفت که این حمله روز سه شنبه در سواحل عمان رخ داده است. سازمان نظامی بریتانیایی که بر کشتیرانی در منطقه نظارت دارد، به آسوشیتدپرس گفت: «ما از این حادثه آگاه هستیم و در حال بررسی آن هستیم».

این مقام نفتکش مورد حمله را نفتکش زیرکون اقیانوس آرام با پرچم لیبریا شناسایی کرد. این نفتکش تحت مدیریت کشتیرانی اقیانوس آرام شرقی، شرکتی مستقر در سنگاپور که متعلق به میلیاردر صهیونیست ایدان اوفر است، فعالیت می کند.

به گزارش آسوشیتدپرس، این شرکت و سفارت اسرائیل در ابوظبی به درخواست اظهارنظر درباره حمله مذکور پاسخی ندادند.

به گزارش عرب نیوز، ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در واکنش به این خبر اعلام کرد که از وقوع حادثه ای در خلیج عمان با یک کشتی تجاری مطلع شده است.

در اخبار تکمیلی، شرکت مالک نفتکش «پاسیفیک زیرکون» مدعی شده است که این نفتکش در سواحل عمان مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در اثر انفجار قسمت عقب آن آسیب دیده، اما خدمه آن آسیبی ندیده و نفتی وجود ندارد. آلودگی در آب

به گزارش وب‌سایت ردیابی کشتی MarineTraffic، این نفتکش که گفته می‌شود حامل سوخت دیزل است، آخرین بار صبح دوشنبه در سواحل لیوا در عمان دیده شد و دوشنبه شب صحار عمان را به مقصد بندر بوئنوس آیرس آرژانتین ترک کرد. به گزارش بلومبرگ، آخرین بار این نفتکش روز سه شنبه موقعیت خود را در نزدیکی خلیج عمان گزارش کرد.

  رنجرز: نتیجه گیری در دستور کار تیم ملی نیست/ می خواهیم حمایت خوبی برای مبارزه ایجاد کنیم

دیدگاهتان را بنویسید