خانواده شهدا رفتند سر کار!

13337 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، با اتفاقاتی که در برخی شرکت های سهامی تحت پوشش بنیاد شهید می افتد، بسیاری از خانواده های شهدا سر کار رفته اند!

در یک نمونه بلایی که سهام بانک دی بر سر سهامداران ایجاد کرد را می توان نمونه عجیبی از کل بازار سهام دانست. چرا که با وجود گذشت 9 ماه از توقف سهام بانک دی، نماد این بانک تاکنون بسته است.

قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری خود قول داده بود تا سه روز دیگر مشکل بورس را حل کند اما 9 ماه است که نتوانسته مشکل بانک زیرمجموعه خود را حل کند و حتی یک طرح ساده هم ارائه نکرده است. اطلاعات

بحران در شرکت های بنیاد شهید تنها به بانک دی محدود نمی شود و سایر شرکت ها را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

شرکت شاهد با نماد ثشاد را می توان شرکتی بحران زده دانست که قیمت سهام آن به حدود 800 تن 9 هزار تن رسید و زیان شدیدی به فرزندان شاهد و سایر سهامداران وارد کرد.

شرکت خوراک دام پارس در 56 سال گذشته به دلیل سیاست پرابهام محمدرضا اسکندی افزایش سرمایه نداشته و وعده مدیران جدید (افزایش سرمایه یا فروش) 4 ماه پیش هنوز بررسی نشده است.

اسکندری برای اجرای عجیبش به سراغ منطق آزاد اروند رفت که در یک نمونه آرین را زیر پای مرغ راس انگلیسی (قرار بود او را سلاخی کند) سلاخی کرد و هنوز اخراج نشده است. جواد وکیلی، معاون اقتصادی وقت سازمان اقتصادی کوثر نیز از دولت روحانی به دولت اصلی ارتقا یافت و به ریاست سپهر صادرات منصوب شد.

  این شرکت چینی با تحریم های آمریکا در جنگ است

معرفی بنیاد شهید در دوران قاضی زاده هاشمی نشان می دهد که خانواده های شهدا سر کار رفته اند!

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید