خبر خوش دولت برای متولدین 1400 و 1401

12567 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای دولت در گروه خبرنگاران با تشریح مصوبات امروز شورای دولت، گفت: جلسه امروز شورای دولت برگزار شد. شوراي دولت به رياست رئيس جمهور تشكيل شد و چند موضوع به تصويب هيأت وزيران رسيد.

وی افزود: کارگروه ملی زیارت به منظور حمایت موثر از مشکل رفع مشکلات زائران محترم اماکن متبرکه کشور با ارتقاء جایگاه خود به شورای ملی زیارت تبدیل شد و شورای ملی زیارت به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد. و اعضای برخی از اعضای مرتبط دولت از جمله وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر میراث فرهنگی، وزیر کشور، وزیر کار و عضویت حرم مطهر رضوی، حرم شاهچراغ (ع) ) و حرم حضرت معصومه (س) و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و استانداران استان ها که میزبان اصلی زائران در کشور هستند. دبیر شورای ملی زیارت نیز استاندار خراسان رضوی خواهد بود.

سخنگوی دولت گفت: با توجه به سیل و بلایای طبیعی اخیر وزیر اقتصاد پیشنهاد اختصاص اعتبار برای صندوق ملی بلایای طبیعی را مطرح کرد و امروز در جلسه هیات وزیران گزارش کارشناسی ارائه و هیات وزیران ارائه شد. تصویب احیای صندوق بلایای طبیعی با تخصیص منابع. کندی پرداخت خسارت با محوریت صنعت بیمه.

با توجه به امکانات اقتصادی موجود، یک نوآوری است.

سخنگوی دولت همچنین در حاشیه جلسه امروز شورای دولت گفت: به متولدین 1400 یک میلیون تومان و به متولدین 1401 1.5 تومان تعلق می گیرد.

وی افزود: امروز در مصوبه دیگری، کارگروه ملی زیارت به شورای ملی زیارت و به ریاست رئیس جمهور تبدیل شد.

  زرماکارون به دنبال انحراف افکار عمومی و فروش سهام است/این شرکت پولی در بانک ندارد/ بلاتکلیفی جدی در مورد مزایده زمین زرخودرو

منبع: باشگاه خبرنگاران

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید