خریداران طلا عجله کنید – نقدهای تحریریه رسانه

12336 خبر اولیه

طبق سرمقاله، خریداران طلا عجله کنند زیرا بهترین زمان برای خرید طلا فرا رسیده است. کسانی که به دنبال سوداگری هستند و کسانی که از سفته بازی متنفرند، اما باید راهی برای حفظ ارزش پول خود بیابند و پس انداز کافی برای راه اندازی یک تجارت کوچک ندارند.

تحقیقات و پیش‌بینی‌ها در بازارهای جهانی نشان می‌دهد که فنر طلای فشرده بیش از آن را تحمل نمی‌کند و احتمال جهش آن جدی است. برخلاف پیش بینی ها برای سال 2020، این جهش تا 2500 دلار نیست و اعداد بسیار بالاتری خواهد داشت. اما نباید انتظار کوتاه تا میان مدت داشته باشید و رسیدن به سقف قیمت بیشتر طول می کشد.

عدم تعادل شدید در نقدینگی دلار جهانی با قیمت طلا، فلز زرد را به شدت ارزان کرد. اگرچه ایالات متحده و بریتانیا این را با جهش قیمت طلا می دانند. آنها با هر دو دست هدیه ای ارزشمند به چین و روسیه داده اند، اما ابزار حفظ قیمت طلا با طراحی ساخته شده برای اقتصاد تاج از بین رفته است.

آمریکا و انگلیس باید بین دو شر باشند. یکی از شرهای اجتناب ناپذیر افزایش قیمت طلا است که اجتناب ناپذیر است و یکی از شرهایی که به دنبال آن می آید جهش ارزش ذخایر چین و روسیه است. در واقع چاره ای نیست و ما با موضوع خاصی روبرو هستیم.

پیش بینی می شود قیمت طلا تا سال 2030 به 10000 دلار برسد که در حال حاضر رقمی باورنکردنی است اما واقعاً این اتفاق خواهد افتاد و برای کسانی که سرنوشت طلا را از زمان سیستم اصلی طلا دنبال می کنند عجیب نیست. .

  یک پهپاد رژیم صهیونیستی در مرز لبنان سقوط کرد

طلا تنها منطقه ای است که دارندگان پس انداز خرد می توانند در حین تماشای خشم بزرگ جهان از آن بهره مند شوند. طلا به عنوان مکانی سنتی برای صرفه جویی در هزینه میزبانان، در حال تبدیل شدن به کانون توجه سرمایه گذاران است.

تثبیت قیمت دلار در محدوده 25 هزار تن نگرانی ها از تاثیر معکوس کاهش نرخ ارز بر قیمت جهانی طلا را برای خریداران ایرانی برطرف می کند و آنها نگران این موضوع نخواهند بود.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید