خرید و فروش آثار هنری و صنایع دستی در “نمایشگاه هنر ایرانی” آسان شد.

با راه اندازی رسمی فروشگاه اینترنتی نمایشگاه هنر ایران، خرید و فروش آثار هنری اعم از نقاشی، هنرهای تجسمی و صنایع دستی آسان شده است.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه هنر مجازی ایران: فرصت فروش موثر با تسهیلات، خدمات و ثبت نام رایگان، ویژه هنرمندان و هنردوستان، تحت عنوان نمایشگاه مجازی هنر ایران به آدرس اینترنتی honariran.org آغاز شده است.

هنرمندان و فعالان صنایع دستی ایرانی می توانند با استفاده از وب سایت و اپلیکیشن این برنامه، به راحتی، مستقیم و آنلاین به خرید و فروش آثار هنرهای تجسمی، صنایع دستی، گرافیک دیجیتال، عکس و عکاسی در گروه های نقاشی، خوشنویسی، مجسمه سازی بپردازند. صنایع دستی، نقاشی، خوشنویسی و همچنین طیف وسیعی از محصولات صنایع دستی و ارائه و فروش مستقیم آثار و محصولات خود با ثبت نام رایگان.

برای نصب اپلیکیشن “نمایشگاه هنر ایران” از فروشگاه های بازار و گوگل پلی لطفا کلیک کنید.

نصب اپلیکیشن و برنامه نمایشگاه هنر ایران

این سامانه پس از گذراندن موفقیت آمیز مراحل تحقیق و اجرا، با کسب مجوزهای لازم از مرکز گسترش فرهنگ و هنر در فضای مجازی، آماده ارائه خدمات به هنرمندان در قالب وب سایت و اپلیکیشن می باشد. بیش از ده هزار اثر در اختیار محصولات هنری و صنایع دستی قرار داده است.او در قلب خود جای دارد.

کارآفرینی اجتماعی در مرکز تجارت نمایشگاهی در ایران قرار دارد

«نمایشگاه هنر ایران» با ارائه خدمات مبتنی بر کارآفرینی اجتماعی و توجه به معیشت هنرمندان، فضای مناسبی را برای ثبت رایگان آثار و فروش آثار هنرمندان ایجاد کرده است.

این دغدغه به طور مستمر در بین جامعه هنری کشور وجود دارد تا آثار و محصولات هنرمندان را آنطور که باید ارائه و به نمایش بگذارند و در نهایت با فروش آنها باعث بهبود معیشت آنها شود.

مدت زمان انتشار آثار هنری و محصولات صنایع دستی دائمی بوده و تاریخ انقضا ندارد و تا زمانی که هنرمند یا ضبط کننده اثر به آن نیاز داشته باشد، بدون واسطه به فروش اینترنتی می رسد و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد «ایرانیان» است. نمایشگاه هنر» سکوی هنری. گنجانده شده است

– برای دریافت و صدور گواهی شرکت در “نمایشگاه هنر ایرانی” از طریق این لینک اقدام کنید.

صدور گواهی شرکت در نمایشگاه هنر ایران

علاوه بر این، این نمایشگاه مجازی و فروشگاه اینترنتی محصولات هنری و صنایع دستی با توجه به محدودیت هایی که بیماری همه گیر کرونا برای برگزاری نمایشگاه های حضوری ایجاد کرده است، از آسیب دیدن هنرمندان جلوگیری کرده و کارکرد خرید و فروش آنلاین را به صورت رایگان ارائه می کند. به هنرمندان می دهد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

از دیگر ویژگی های نمایشگاه هنر ایران می توان به مشاوره رایگان هنرمندان در زمینه بازاریابی، فروش و بسته بندی اشاره کرد.

کاربران می توانند سوالات خود را از طریق سامانه پشتیبانی تیکت به بخش های مختلف از پیش تعریف شده ارسال کنند و در زمینه های ذکر شده مشاوره رایگان دریافت کنند.

ایجاد پیوندهای آموزشی مؤثر بین هنرمندان و هنرجویان در قالب ثبت هنرستان ها و آموزشگاه های هنرهای تجسمی و صنایع دستی از دیگر فرصت های نمایشگاه هنر ایران است.

در حال حاضر بیش از هزاران هنرستان و آموزشگاه های هنری و صنایع دستی در این سامانه ثبت شده اند و به توسعه و انتشار اشتغال هنری، فردی و کارگاهی کمک می کنند.

اخبار و اطلاعیه های هنری از جمله رویدادهای مهم هنری ایران و جهان در سرویس خبری برنامه نمایشگاه هنر ایران ارائه می شود.

توسعه اشتغال و خودکفایی هنرمندان و رونق کشور در عرصه هنر یکی از آثار میان مدت و بلندمدت نمایشگاه هنر ایران است که ارگان های متولی مانند وزارت و سازمان های میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کشور و استان ها می توانند با حمایت خود این کار را انجام دهند

«نمایشگاه هنر ایران» شگفتی هایی نیز دارد که در فروش و صادرات آثار هنری و صنایع دستی با نام «ایران آرت» به چشم می خورد.

آثار منتخب و تایید شده توسط کارشناسان «نمایشگاه هنر ایران» در برنامه «ایران آرت» که در تاریخ 1396/07/13 برگزار شده است، امکان حضور در بازارهای بین المللی با سود معقول را خواهند داشت. IranArt.org در دسترس خواهد بود.

در زیر نگاهی کوتاه به ویژگی ها، امکانات و خدمات رایگان «نمایشگاه هنر ایرانی» می اندازیم:

نمایشگاه هنر ایرانی

گروه های هنری مختلف

در بین 700 گروه هنری مختلف از هنرمندان ایرانی جستجو و خرید کنید یا بر اساس آثار موجود در سامانه سفارش دهید

ثبت نام رایگان آثار هنری

با اطلاعات کامل و تصاویر جذاب، آثار هنری خود را به صورت رایگان و بدون تاریخ انقضا ثبت کنید و بر اساس آن سفارش را بپذیرید.

صدور شناسنامه و گواهی حضور در نمایشگاه

صدور شناسنامه آثار هنری، صدور گواهی شرکت در نمایشگاه و مشاوره در زمینه تحقیقات بازار، بازاریابی، بسته بندی و ….

  تحقق اولین دستاورد اقتصادی پس از سفر رئیسی به روسیه

ورود به بازارهای بین المللی

با ما حرفه ای شوید و با کمک معامله گران آماده حضور در بازارهای بین المللی خواهید بود. این یعنی حمایت از تولید، ایجاد اشتغال بر اساس زیرساخت های دانش بنیان!

خرید آثار هنری بدون واسطه

هنر و صنایع دستی را از هنرمندان گران قیمت کشورمان بدون واسطه و دست اول بخرید.

فروش مستقیم آثار هنری

با ارتباط مستقیم با مشتریان و بدون کارمزد آثار خود را بدون نگرانی بفروشید.

خرید و فروش آثار هنرهای تجسمی

فرصتی بی نظیر و ثبت نام رایگان برای خرید و فروش آثار هنری نقاشی، طراحی، خوشنویسی، خوشنویسی، مجسمه سازی و سایر آثار هنری هنرمندان ایرانی.

خرید و فروش صنایع دستی

با ثبت نام رایگان و فروش صنایع دستی و خرید در 3000 نوع هنر می توانید پیشران توسعه اقتصاد، فرهنگ و هنر کشور باشید.

خرید و فروش عکس و عکاسی

با ثبت نام رایگان و فروش عکس های منحصر به فرد خود با دوربین یا موبایل حرفه ای می تواند منبع درآمد خوبی برای شما باشد، کافیست آن را امتحان کنید.

طراحی گرافیک دیجیتال کار می کند

فروش طرح های گرافیکی دیجیتال و لایه لایه به صورت رایگان و ثبت آثار و خرید طرح لایه لایه بدون واسطه.

شروع آسان

به راحتی عضو شوید و بیو، هنر خود را پر کنید و در نهایت صفحه اینستاگرام خود را ثبت کنید.

بستری برای ارتباط مستقیم بین هنرمندان و هنردوستان

در بخشی دیگر از گزارش باید صادقانه گفت که تاکنون نتوانسته ایم در عرصه دیجیتال کشور اقدام موثری برای خدمت به هنرمندان عزیز تجسمی و صنایع دستی ایران انجام دهیم!

شأن پدیدآورندگان و آثار ارزشمند آنها اجازه تبلیغ، ارائه، انتشار و فروش آنها را در هیچ رسانه ای نمی دهد.

البته مجموعه داران و وب سایت ها در زمینه فروش آثار هنری و صنایع دستی دست به کار شده اند و به این ترتیب مشغول واسطه گری هنر کشور هستند که هرگز کافی نبوده است.

نمایشگاه ایران آرت سعی کرد فضایی ویژه برای نمایش آثار هنرمندان و محصولات صنایع دستی با حضور هنردوستان ایجاد کند و برای جلوگیری از هرگونه واسطه، بستری برای ارتباط مستقیم هنرمندان و هنردوستان و خریداران هنر و صنایع دستی ایجاد کند.

  پایان نمایش کاخ سفید با ناپدید شدن اوکراین

هنردوستان و هنرمندان عزیز می توانند اپلیکیشن “نمایشگاه هنر ایرانی” را نصب و یا به آدرس www.honariran.org ثبت نام کنید یا اثر هنری، عکس، طرح یا محصول صنایع دستی مورد نیاز خود را بیابید.

همچنین می‌توانید به‌عنوان هنرمند یا طراح، عکاس، صنعت‌گر و یا حتی اگر صاحب اثری هستید به‌صورت رایگان و بدون واسطه در سایت و اپلیکیشن «نمایشگاه هنر ایران» ثبت‌نام کنید.

گروه های هنری مختلفی در این اپلیکیشن پیش بینی شده است و برای بهره مندی از امکانات فوق العاده تری به آدرس ارائه می دهیم honarran.org/app لطفا ببینید.

گروه های مختلف آثار و محصولات قابل ثبت در نمایشگاه هنر ایران:

هنرهای تجسمی

نقاشی، خوشنویسی، مجسمه سازی، نقاشی، مینیاتور، کاریکاتور، طراحی و چاپ دستی

صنایع دستی حرفه ای

بافندگی، خیاطی و گلدوزی، فیروزه کاری، میناکاری، خاتم کاری، هنر چوب، هنر سنگ و کاشی، هنر فلز، هنر چرم، هنر چرم، هنر شیشه، هنر آینه، خشت، هنر رزین و چینی و لوازم جانبی، هنر مواد و ابزار.

صنایع دستی

تابلو فرش لباس و پوشاک سنتی / پوشاک سنتی و محلی / عبا / زیور آلات / فرش و حصیر / فرش / فرش دستباف / قالیچه / قالیچه / قالیچه / قالیچه / گلیم / نمد / دمپایی، قالیچه و…

عکس یا عکس

عکاسی پس زمینه و پس زمینه، عکاسی خبری، عکاسی خبری، عکاسی منظره، عکاسی حیات وحش، عکاسی پرتره، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی خیابانی، عکاسی اشیا (طبیعت بی جان)، عکاسی صنعتی، عکاسی نجومی، عکاسی مد و مدل، عکاسی معماری و غیره.

گرافیک دیجیتال

لوگو لایه باز و اسناد اداری، لوگو، کارت ویزیت، سربرگ، پاکت، فاکتور فروش، رسید خرید، کارت تخفیف، برگه موجودی، مجموعه کامل اداری، پست و استوری اینستاگرام، پوستر پست، مجله، طراحی روزنامه، تصویرسازی، رابط کاربری ، رابط، کاتالوگ، تایپوگرافی، خوشنویسی، پیکتوگرام و…

همچنین آموزشگاه ها و هنرستان ها، گالری/گالری، ثبت سفارش/آگهی استخدام، سازمان، انجمن، شرکت و گروه ها از جمله گروه های تعریف شده در نمایشگاه هنر ایران هستند.

در پایان باید گفت که فروشگاه آنلاین، تعاملی و کاربر محور نمایشگاه آثار هنرمندان و طراحان گرافیک هنر ایران با هدف خدمت رسانی به جامعه هنری کشور و به صورت آنلاین و رایگان ایجاد شده است. نیازهای هنر و صنایع دستی کشور، علاوه بر ثبت نام و فروش رایگان، می توانید بر اساس آثار و طرح های خود سفارشات ویژه ای را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید