خسارت 500 میلیاردی به اموال عمومی پایتخت در اغتشاشات

15403 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره قیمت دقیق سطل های زباله که رقمی بین 5 تا 20 میلیون تومان اعلام شده است، گفت: سطل های زباله قیمتی ندارند. 5 میلیون تومان نه 20 میلیون; اما قیمت آنها 7 میلیون است.

ایمنی ساختمان های بیش از 6 طبقه زیر میکروسکوپ

شهردار تهران همچنین گفت: 9 دستگاه بین خود توافق کرده اند که تمامی ساختمان های بالای 6 طبقه تهران را بررسی کنند و ساختمان ها با شناسنامه و دفترچه تهیه و در سه دسته طبقه بندی می شوند. یک دسته از ساختمان هایی که ایمن هستند، دسته ای دیگر از ساختمان هایی که برای ایمنی نیاز به ارتقا دارند و دسته ای دیگر از ساختمان هایی که نیاز به ارتقا دارند.

علیرضا زاکانی با بیان اینکه باید برای هر یک از این سازه ها برنامه ریزی ویژه ای در نظر گرفته شود، افزود: از آنجایی که این کار انجام نمی شود، هر ادعایی که مطرح شود صرفاً مربوط به فعالیت های مربوط به آتش نشانی است. نه همه بخش های مرتبط

شهردار تهران تاکید کرد: در حوزه ایمنی ساخت و ساز دستگاه های مختلفی از جمله سازمان نظام مهندسی و سایر دستگاه ها درگیر هستند و سعی داریم با همکاری دستگاه ها جمع بندی خوبی انجام دهیم که منجر به آزادسازی گره ها شود. .

امسال شهرداری کسری بودجه ندارد

علیرضا زاکانی در پاسخ به سوالی درباره کسری بودجه شهرداری گفت: ما کسری بودجه نداریم، سال گذشته به فضل الهی 99 درصد بودجه ما محقق شد و این در سال های گذشته بی سابقه بود.

  هنری کیسینجر: جنگ جهانی نزدیک است

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید