خشونت مسلحانه عواقبی از جمله مرگ کودکان را به همراه دارد/ 5 کودک قربانی این حادثه هستند

گروه بین الملل رجانیوز: مقامات شهر انوخ در ایالت یوتا آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی گزارش دادند که پس از مراجعه پلیس به خانه آنها برای بررسی وضعیت خانواده، با اجساد 8 نفر که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند مواجه شدند.

من گزارش میدم رجانیوز; به گفته پلیس، تمام اجساد در خانه پیدا شده است.تحقیقات پلیس ادامه دارد، اما مقامات می گویند هیچ مظنونی وجود ندارد و خطری برای مردم محلی وجود ندارد.

راب داتسون، شهردار انوک، گفت که جامعه محلی از شنیدن خبر مرگ این خانواده شوکه و ناراحت شدند.

گفت: همه ما این خانواده را می شناسیم. بسیاری از ما در کلیسا و محله خود با آنها درگیر بوده ایم و با این کودکان به مدرسه رفته ایم. همه ما غمگین و غمگین هستیم و سوالات زیادی وجود دارد.

مقامات آمریکایی درباره زمان و دلیل این تیراندازی توضیحی نداده اند.

داتسون خاطرنشان کرد که تعیین آنچه در داخل خانه اتفاق افتاده زمان می برد و محققان از سه شهر مختلف در حال بررسی هستند.

خشونت های اسلحه در سراسر آمریکا ادامه دارد و شهرهایی مانند پورتلند (اورگان، W)، آلبوکرکی (نیومکزیکو، S) و فرزنو (کالیفرنیا، W) رکوردهای جدید قتل را در سال 2021 ثبت کردند.

با توجه به آرشیو خشونت با اسلحه (GVA)، حداقل 381 “تیراندازی دسته جمعی” در سال جاری رخ داده است که بیش از 1.7٪ از تیراندازی های جمعی در روز است.

طبق تعریف آرشیو Gun Violence، تیراندازی دسته جمعی در ایالات متحده به تیراندازی هایی اطلاق می شود که در آن مهاجم حداقل به چهار نفر شلیک کرده باشد.

  وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها) کجا برویم؟

بر اساس گزارش ها، به ازای هر 100 آمریکایی، حدود 120 اسلحه وجود دارد. آرشیو خشونت با اسلحه آمریکا در 2 ژوئن سال جاری (12 ژوئن 1401) گزارش داد که بیش از 8000 نفر بر اثر خشونت های مسلحانه در ایالات متحده کشته و 15000 نفر دیگر زخمی شده اند.

بر اساس داده های آرشیو خشونت با سلاح، سال گذشته تیراندازی های دسته جمعی در ایالات متحده منجر به کشته شدن بیش از 19000 نفر و زخمی شدن بیش از 37000 نفر شد.

علاوه بر این، در طول 5 سال گذشته، بیش از 95000 نفر در آمریکا بر اثر تیراندازی جان خود را از دست داده اند و 186000 نفر دیگر مجروح شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید