خطر گسترش کلوپ های شبانه زیرزمینی!

طبق سرمقاله، کلوپ های شبانه در انگلیس از دولت درخواست کمک می کنند زیرا بحران هزینه های زندگی محبوبیت این مراکز را کاهش داده است و می تواند صنعت را به قبرستان بکشاند.

با استناد به آمار انجمن صنعت کلوپ های شبانه (NTIA)، روزنامه تایمز گزارش داد که اگر کلوپ های شبانه با نرخ فعلی بسته شوند، بریتانیا ممکن است تا سال 2030 تمام کلوپ های شبانه خود را از دست بدهد. -19 همه گیری.

کلوپ های شبانه تعطیل است

بر اساس گزارش NTIA، 123 کلوپ شبانه در بازه زمانی 9 ماهه از دسامبر گذشته تا سپتامبر امسال در سراسر کشور تعطیل شدند که معادل از دست دادن یک مکان در هر دو روز است. اکنون تنها 1068 کلوپ شبانه در بریتانیا باقی مانده است.

تایمز تاکید می کند: این ارقام نشان می دهد که اگر سرعت تعطیلی این مشاغل متوقف نشود، تا سال 2030 دیگر کلوپ شبانه در کل انگلیس باقی نخواهد ماند.

با توجه به اینکه انگلیس با هزینه های زندگی و بحران انرژی دست و پنجه نرم می کند، تحریم روسیه و کاهش عرضه انرژی روسیه به اروپا این مشکل را تشدید کرده است. این در حالی است که امسال هزینه های تفریحی در کلوپ های شبانه نسبت به سال گذشته 15 درصد کاهش یافته است.

لازم به ذکر است که از سوی دیگر استاندارد زندگی انگلیسی ها بیش از 30 درصد افزایش یافته است.

چند روز پیش، انجمن فوق، دولت لندن را به نادیده گرفتن اهمیت اقتصاد شبانه متهم کرد. این صنعتی است که سالانه بیش از 300 میلیون گردشگر و اتباع خارجی را به این کشور جذب می کند و بیش از 112 میلیارد پوند (129 میلیارد دلار) درآمد ایجاد می کند و برای حدود 2 میلیون نفر شغل ایجاد کرده است.

  نحوه استفاده افراد خوداشتغال از تسهیلات نهضت ملی مسکن

این انجمن مدعی است: با چالش‌های مختلفی مانند هشدار در حوزه محدودیت‌های اقتصادی، مالیات و کاهش اهمیت مسئولان مواجه هستیم.

راهنمای محلی زندگی شبانه بولتون از پریمیر اینن

هفته گذشته، مایکل کیل، رئیس این انجمن از مسئولان خواست تا از بی توجهی و کنار گذاشتن زندگی شبانه خودداری کنند و همچنین تعلیق مالیات بر مشروبات الکلی را تقویت کنند و در عین حال تخفیف در نرخ کسب و کار و مالیات بر ارزش افزوده را کاهش دهند.

مدت‌ها پیش، او بارها استدلال کرده بود که کاهش فعالیت کلوپ‌های شبانه یک تراژدی بزرگ برای انگلیس خواهد بود، زیرا این مراکز استعداد پرورش می‌دهند و به عنوان یک مرکز مهم فرهنگی و اجتماعی عمل می‌کنند.

تایمز همچنین نظر دیگری از او منتشر کرد که می‌گوید بسته شدن اماکن امن دارای مجوز می‌تواند به احیای مجدد مراکز و گروه‌های غیرقانونی و خطرناک منجر شود.

گزارش جدید DJMag.com نشان می دهد که از هر پنج کلوپ شبانه در بریتانیا یکی از زمان شیوع بیماری همه گیر بسته شده است.

وی افزود که بریتانیا در خطر بازگشت به محیط های غیرقانونی و خطرناک شب زنده داری قرار دارد. او هشدار داد: «اگر مراقب نباشیم، در نهایت به فرهنگ اواخر دهه هشتاد باز خواهیم گشت.

نظرسنجی Barclaycard در ماه گذشته نشان داد که بیش از نیمی از بریتانیایی ها قصد دارند برای پرداخت قبوض انرژی خود از مخارج اختیاری خود، از جمله خوردن و آشامیدن خارج از خانه، بکاهند.

لازم به ذکر است که در روزهای اخیر پرستاران، وکلا، پزشکان، معلمان، کارگران حمل و نقل و بسیاری از مشاغل دیگر در انگلیس نسبت به هزینه های سرسام آور کار و زندگی و افزایش تقاضا برای اعتصاب هشدار داده اند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید