خودروهای آمریکایی نابود شدند

13750 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، اجتهادی رئیس سازمان اموال تملیکی درباره وضعیت بیش از 2000 دستگاه خودرویی که در گذشته برای تعیین تکلیف در اختیار این سازمان قرار گرفته است، گفت: فهرستی از تمامی خودروها، موتورسیکلت ها و حتی خودروها را تهیه و بررسی کرده ایم. ماشین آلات سنگین.

در هر صورت در بین خودروها انواع و اقسام کالاهای قاچاق ایرانی و خارجی وجود دارد که برخی از آنها قابل شماره گذاری، فروش و معامله نیست. در مورد خودروهای خارجی بالای 2500 سی سی که شماره گذاری نمی شود باید به شرط صادرات مجدد به فروش برسد.

وی با اشاره به اینکه قبل از ابلاغ قانون اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پیشنهاد واگذاری این خودروها به سازمان مناطق آزاد به صورت مزایده مطرح شده بود، تاکید کرد: دولت در حال بررسی فروش آنها در مناطق آزاد است. در صورت تایید

اجتهادی در خصوص خودروهای آمریکایی متعلق به سازمان اموال و املاک نیز گفت: مصوبه پیشنهادی به موضوع تخریب یا فشردگی فنی این خودروها می پردازد.

رئیس سازمان اموال نیز گفت: خودروهای گمرکی که در بوشهر و هرمزگان داریم در صلاحیت قوه قضائیه است و باید محکوم شوند که می تواند برائت یا مذموم باشد که گزارش می شود.

منبع: ایران جیب

پایان /

  مذاکرات دولت جدید از نگاه غربی ها/ چرا مذاکرات دولت فعلی با دولت روحانی متفاوت است؟

دیدگاهتان را بنویسید