خودروهای وارداتی به زودی وارد بازار خواهند شد

16215 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، وی ضمن گزارش این خبر به ایسنا، گفت: تاکنون حدود 40 هزار سفارش واردات خودرو انجام شده است و اولین فروش خودروهای خارجی در دی ماه انجام می شود و به زودی خودروهای وارداتی نیز در داخل هواپیما به فروش خواهند رسید. بورس کالا

سخنگوی وزارت امنیت ادامه داد: تمامی مجوزهای لازم برای فروش و شماره گذاری خودروهای خارجی آماده است و دیگر مانعی برای واردات، ترخیص، شماره گذاری و فروش خودرو وجود ندارد.

وی ضمن تاکید بر تسریع در واردات خودرو ضمن اشاره به برنامه ریزی برای فروش خودروهای داخلی، گفت: در راستای هدف گذاری وزارت حراست برای تحویل 900 هزار خودرو در 6 ماه آینده، در مجموع حدود 170 هزار خودرو در روزهای آینده تولید خواهد شد. در کشور و توسط دو خودروساز بزرگ عرضه خواهد شد.

مشاور وزیر صمت همچنین به فروش 4 هزار دستگاه خودروی شاهین در بورس اوراق بهادار امروز (یکشنبه 27 دی ماه) اشاره کرد و اظهار داشت: برای این تعداد فروش تنها 1545 متقاضی بوده که توانسته اند با همان قیمت پایه 304 خودرو را خریداری کنند. میلیون تومان

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان خاطرنشان کرد: به زودی فشار عرضه خودرو افزایش می یابد و این مشکل قطعاً به اشباع بازار و رفع تقاضای سرمایه منجر می شود.

پایان/

  خودروسازان می خواهند خودروها گران تر شوند

دیدگاهتان را بنویسید