خودرویی که ادعا می کند بهتر از تویوتا است

به گزارش تحریریه، در کل باید گفت که خودروسازان دوست دارند در بحث رقابت همه چیز را به صورت استعاری بیان کنند. به همین دلیل است که اغلب عباراتی مانند “بهترین در کلاس” یا “رهبر بخش” را به جای “تویوتا نمی تواند کاری که ما انجام می دهیم” می شنوید. بنابراین وقتی یکی از مدیران ارشد یک خودروساز بزرگ چنین اظهاراتی را بیان می کند، توجه ما به آن جلب می شود.

12468 خبر اولیه

اینها صحبت های مدیر بازاریابی جیپ برای تویوتا است. جف آلورث در جریان ارائه بین المللی گرند چروکی 4xe جدید، قبل از ادعای برجسته در مورد برتری جیپ، چند اظهارات دوستانه در مورد تویوتا بیان کرد. مجله استرالیایی Carz Guide به نقل از ورث می گوید که تویوتا از نظر آفرود مزایایی دارد، اما جیپ نقش اصلی را در بالا رفتن از صخره ها ایفا می کند.

البته، این یک داستان عجیب برای خودرویی مانند Grand Cherokee 4xe plug-in hybrid است. یک شاسی بلند دو ردیفه معمولاً برای خزیدن در زمین های ناهموار شناخته نمی شود، چه رسد به یک محصول گران قیمت و برقی با پس زمینه لوکس! 4xe Grand Cherokee در بازار آمریکا حدود 60000 دلار قیمت دارد و با باتری 17 کیلووات ساعتی عرضه می شود که 40 کیلومتر مسافت پیموده شده الکتریکی را تولید می کند. پیشرانه الکتریکی این خودرو با نیروگاه 4 سیلندر 2 لیتری توربو کار می کند و قدرت ترکیبی 375 اسب بخار را ارائه می دهد.

12469 خبر اولیه

ما فرض می کنیم که این خانواده از شاهین ها بهترین گزینه برای صخره نوردی هستند. این خودرو از سیستم تعلیق بادی Quadra Lift بهره می برد و ارتفاع آن از سطح زمین تا 28.7 سانتی متر قابل افزایش است.گیربکس فعال Quadra Drive نیز با دیفرانسیل عقب با لغزش محدود و کنترل الکترونیکی ترکیب شده است. واضح است که جیپ خواهان سهم بیشتری از بازار در استرالیا است، جایی که تویوتا کاملاً ریشه دارد. آیا چنین بیانیه مستقیمی از سوی جیپ خریداران را متقاعد خواهد کرد که لندکروزر را ترک کنند و گرند چروکی بخرند؟ زمان پاسخگویی این سوال را مشخص خواهد کرد.

  حراج خودروهای بدون گارانتی سایپا از تاریخ 6 لغایت 10 اسفند

منبع: پدال

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید