داستان های ناگفته بیل گیتس: از طلاق تا حمایت از واکسن

به گزارش سرمقاله، یک سال پس از اعلام طلاق، بیل گیتس میلیاردر معروف اعتراف کرد که خیانت او باعث طلاق شد و به همین دلیل فشار و درد زیادی را بر خانواده اش وارد کرد.

گیتس اخیراً به NBC News گفت: «من قطعاً اشتباه کردم و مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرم.

ساوانا گاتری مجری برنامه همچنین ادعاهایی مبنی بر تأثیر روابط زیاد بیل بر ازدواج 27 ساله او با ملیندا گیتس را زیر سوال برد و این میلیاردر گفت: “فکر نمی کنم جزئیات در حال حاضر سازنده باشند، اما بله. “درد است و من در مورد آن احساس وحشتناکی دارم.”

بنیانگذار 66 ساله مایکروسافت و یکی از مهم ترین حامیان واکسن کراون تاکید کرد که او و همسر سابقش برای خیریه به کار خود ادامه می دهند، اما طلاق برای او غم انگیز است.

گیتس در پاسخ به سوالی که از این تجربه آموخته است، مکث کرد و گفت که تجربه او در مورد موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوا و سلامت است. او نمی تواند در مورد مسائل شخصی به دیگران توصیه های خوبی بدهد.

گیتس در پاسخ به این سوال که تماشای مصاحبه با همسر سابقش در ماه گذشته چقدر سخت بود، گفت: «خیلی سخت بود. ما در ازدواجمان چیزهای شگفت انگیز زیادی داشتیم. اساس و لذتی که ما داشتیم بچه ها بودند. بنابراین کار بسیار سختی بود. من می دانم که طلاق ها متفاوت است، اما این یک تغییر کامل است. ما شریک بودیم، به نوعی با هم بزرگ شدیم و الان اوضاع فرق کرده است.

  هزینه خرید ویلاهای لوکس در کشم چقدر است؟

8497 خبر اولیه

بیل گیتس خواستار تشکیل کارگروه جهانی بیماری همه گیر شد

پیش از این، ملیندا گیتس گفته بود که رابطه همسرش با جفری اپستین، یک سرمایه دار و مجرم جنسی، یکی از دلایل طلاق بوده است.

بیل گیتس در مصاحبه اخیر خود تصمیم به ملاقات چندین بار با اپستین را اشتباهی بزرگ خواند و افزود: هدف من جمع آوری پول برای سلامت جهانی بود. نمی‌دانستم که ملاقات با او باعث می‌شود کارهای خارق‌العاده‌ای که انجام داد بی‌اهمیت به نظر برسد. با گذشت زمان متوجه این موضوع شدم اما باید زودتر به توصیه ملیندا عمل می کردم.

اپستین در اوت 2019 در یک سلول زندان در نیویورک در حالی که در انتظار محاکمه برای قاچاق جنسی کودکان بود، خودکشی کرد. گیتس در مورد رابطه اش با این مرد گفت: “او مرد بدی بود و من دلیلی داشتم که فکر کنم این ملاقات ها به اتفاق خوبی منجر می شود، اما نباید این کار را می کردم.”

گیتس برای تبلیغ کتاب جدیدش، چگونه از اپیدمی بعدی جلوگیری کنیم، مصاحبه شد. او اطلاعات نادرست را عامل کشتار آمریکایی‌ها در طول همه‌گیری کووید-19 دانست و گفت که درک اینکه چرا او پس از حمایت از واکسن مورد هدف نظریه‌پردازان توطئه قرار گرفته است، دشوار است.

ایلان ماسک 12 بار ثابت کرده است که مالک توییتر است - حتی قبل از اینکه آن را بخرد

مجری در مورد خرید توییتر توسط ایلان ماسک و برنامه های او برای آزادی بیان در رسانه های اجتماعی پرسید که ممکن است نگرانی های بیشتری را در مورد اطلاعات نادرست ایجاد کند. گیتس در پاسخ به این سوال که آیا نگران این ماسک است یا خیر، گفت: «نباید ایلان را دست کم بگیرید. کاری که او در تسلا انجام داد شگفت انگیز است، او به تغییرات آب و هوایی کمک کرد، کاری که در اسپیس ایکس انجام داد.

  با کاشت این ادویه بسیار گران قیمت مشکل کم آبی کشاورزان را حل کنید

مالک مایکروسافت گفت: آیا این بار این پیشرفت حاصل خواهد شد؟ آیا باید قوانینی وجود داشته باشد که تعادل بهتری بین آزادی بیان و تئوری های توطئه ای که مردم را گیج می کند برقرار کند؟ ایلان معتقد است که می تواند توییتر را بهبود بخشد. دقیقاً نمی دانم او چه خواهد کرد، اما فرصت وجود دارد و باید در این فضا نوآوری کنیم.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید