دانلود سریال ایرانی رجا پایگاه اطلاع رسانی

سریال نیوکمپ یکی از بهترین سریال های امسال است که تا سال آینده ادامه دارد. اولین قسمت از مجموعه نیوکمپ تا چند روز دیگر همزمان با فیلمو از زردفیلم پخش می شود. بعد از نیسان آبی، منوچهر هادی با نیوکمپ به نمایش زادگاهش برمی گردد.

کارگردان: منوچهر هادی
کشور سازنده: ایران
زبان فارسی
ژانر: کمدی، اجتماعی
سال انتشار: 1401

برای سریال کمپ جدید

پس از مدتی دوباره تولید این پروژه آغاز شد. در ادامه کار، منوچهر هادی به جای کمال تبریزی برای کارگردانی سریال «کمپ جدید» جلوی دوربین رفت. پیش تولید این سریال به کارگردانی منوچهر هادی مدتی است که آغاز شده و گروه در حال انتخاب بازیگران هستند. طرح اولیه سریال «کمپ جدید» متعلق به بهرام افشاری است و قرار بود فیلمنامه آن توسط او و فیلمنامه نویس انجام شود..

لیست بازیگران سریال

حامد انگی، بهرام افشاری، اکبر عبدی، یکتا ناصر، حسن معجونی، فرزاد فرزین، بهاره افشاری، امیر جعفری، ایمان صفا و

دانلود سریال کمپ جدید با لینک مستقیم

**

برای دانلود تمامی قسمت های منتشر شده سریال روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سریال نیوکمپ

**

%D9%86%DB%8C%D9%88 خبر اولیه

خلاصه سریال New Camp : سریال کمپ جدید یک سریال کمدی اجتماعی است که سابقه فوتبالی دارد. در این سریال پسر خانواده برای رفع مشکلات مالی و تامین پول مورد نیاز خانواده می خواهد از طریق سایت شرط بندی این وضعیت بد مالی را جبران کند و دست به کارهای خطرناک و جبران ناپذیری می زند..

معرفی سریال پدر خوانده

پدرخوانده، جایگزین مناسب و بی عیب شب های مافیا، وارد نمایش خانه شد. مسابقه ای زیبا و نفس گیر با حضور هنرمندان مطرحی چون بهاره افشاری، پژمان بازغی، شکیب شجره و….

  22 کشور خواهان خرید پهپاد ایرانی هستند

منتخب بازیگر: عرفان حسینی

سرپرست گروه طراحی بازی: مرتضی ابوطالب

طراح: رویا عطارزاده

طراح صحنه: یاسر سنایی

نمایش رئالیتی پدرخوانده از تاریخ 28.03.1401 هر دوشنبه ساعت 20:00 از پلتفرم فیلم نت پخش می شود. کامبیز دیرباز مجری و کارگردان بازی، پژمان بازغی، امیرعلی نبویان، ترلان پروانه، بهاره افشاری، شکیب شجره و… دیگر بازیگران این بازی هستند..

دانلود برنامه پدرخوانده

برای دانلود تمامی قسمت های منتشر شده از فصل اول روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سریال پدرخوانده

**

%D9%86%DB%8C%D9%881 خبر اولیه

معرفی فصل دوم پوست شیر

پوست شیر ​​به فصل دوم رسید. درباره بازی درخشان ژیلا شاهی در نقش مویگان به تفصیل نوشته ایم اما یکی از موقعیت های مهم در قسمت جدید سریال به دلیل حضور او و التماس های او در کلانتری برای پنهان کردن ماجرای فروش شکل می گیرد. گلدان از شوهرش فصل دوم Lionskin در لحظه ای به پایان رسید که نعیم نریمان را زیر ضربات سنگین چکش قرار داد، بنابراین جای هیچ تردیدی در وجود این شخصیت باقی نمی ماند. حال باید دید پلیس با از دست دادن تنها امید این پرونده در دستان نعیم و در دست داشتن اسلحه چه خواهد کرد..

تعداد قسمت های فصل دوم: 8

تعداد فصل های سریال: 3

بررسی فصل دوم پوست شیر

شاید در حال حاضر برای تحلیل و ارزیابی کیفیت سری جدید پدرخوانده خیلی زود است و باید شاهد دورهای بعدی این رئالیتی شو باشیم تا به نقدی مناسب برسیم و در نهایت نقاط قوت و ضعف کارگردانی جدید را مطرح کنیم. سریال پدرخوانده. اما چه مشخص است که ابوطالب با حضور مجدد خود به عنوان کارگردان این پروژه ریسک بزرگی را متحمل شده است و باید دید در زمانی که بازدید از سکوها وجود ندارد بازیگر قدرتمند و مهمی مانند حامد عنقی وجود ندارد. دل را به دردسر می اندازد تا چه حد تماشای این برنامه تحت تاثیر قرار می گیرد .

  ایران و قزاقستان بر سر از سرگیری مبادلات نفتی توافق کردند

دانلود تمام قسمت های The Lionskin Season 2

برای دانلود تمامی قسمت های سریال پدرخوانده بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سریال پوست شیر

**

%D9%86%DB%8C%D9%882 خبر اولیه

معرفی سریال چند بهار زندگی دوام می آورد؟

نام غیر متعارف سریال جدید سروش صحت همه را شگفت زده کرد. سریالی که ابتدا با نام عتیقه جات شروع شد و پس از نیمی از پایان فیلمبرداری به مگه تموم عمر چندتا بهاره تغییر نام داد. پخش این سریال ژانر کمدی از سال جاری از زردفیلم آغاز می شود.

تصویربرداری سریال جدید سروش صحت در استان های تهران، اصفهان و قشم و کیش به پایان رسیده و در قالب یک سریال 32 قسمتی آماده پخش است..

دانلود سریال

برای دانلود تمامی قسمت های سریال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره

%D9%86%DB%8C%D9%883 خبر اولیه

دیدگاهتان را بنویسید