درخواست سامانه کمکی به معنای ثبت اعتراض به دهک است

13158 خبر اولیه

به گزارش تحریریه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگوی زنده اینستاگرامی با «داریوش ابوحمزه» معاون رفاه اجتماعی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون «سید مرتضی» موتورچی»، کار و کمک های اجتماعی پاسخ داد.

در این مصاحبه آمده است: مردمی سازی و انصاف در پرداخت یارانه ها سیاست دولت پس از مشورت با نخبگان و صاحب نظران حوزه اقتصاد کشور است.

این تصمیم می تواند به پویایی اقتصاد کشور کمک کند و دغدغه معیشتی مردم را کم کند.

معاون رفاه اجتماعی وزیر رفاه با بیان اینکه انصاف در پرداخت یارانه ها به نفع رفاه عمومی است، گفت: رفع اختلاف طبقاتی و کاهش فقر مطلق یکی از رویکردهای این اقدام است.

ابوحمزه افزود: در حال حاضر مرکز تماس 6369 وزارت مردم و خط تلفن 0920006369 آماده پاسخگویی به نگرانی های مردمی به منظور پاسخگویی به همراه سایت پشتیبانی هستند.

وی با اشاره به پشتیبانی فنی سایت برای رفع چالش های فنی، گفت: یارانه های بازمانده ای که بنا به دلایلی یارانه دریافت نکرده اند، ممکن است به زودی در سامانه معرفی شده از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها ثبت شوند.

معاون وزیر کار افزود: ثبت نام در سامانه به معنای ثبت اعتراض است و به زودی با جزئیات بیشتر تکمیل می شود.

ابوحمزه تاکید کرد: ملاک پرداخت، پوشش نهادهای حمایتی نیست و تنها در صورت دهک دهم منجر به حذف یارانه ها می شود.

وی گفت: نحوه پرداخت یارانه ها نیز به همین صورت انجام می شود اما امکان اعمال سیاست تخفیف در خریدها با همان وام ماهانه قابل انجام است.

  خبر خوش برای خریداران محصولات صفر کیلومتر ایران خودرو

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید