درپوش را شل کنید تا یک تیک آبی در توییتر ایلان ماسک دریافت کنید

12445 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله به نقل از یورونیوز، ایلان ماسک تغییرات جدید توییتر را از توییتر آبی آغاز کرد، سرویسی که در ازای ارائه ویژگی های دوگانه، هزینه اشتراک را از کاربران دریافت می کند.

هزینه اشتراک توییتر بلو پیش از این برای کاربران 4.99 دلار در ماه تعیین شده بود، اما طبق دستور اجرایی ایلان ماسک، توییتر از این پس ماهانه 19.99 دلار برای این سرویس دریافت می کند و در ازای آن، از مشترکان یک تاییدیه دریافت می شود. “تیک آبی”.

با این حال، در برخی گزارش ها به نقل از منابع آگاه، ممکن است هزینه اشتراک ماهانه جدید سرویس Twitter Blue تغییر کند.

از سوی دیگر، طبق دستورالعمل جدید آقای ماسک، از کاربرانی که قبلاً تیک آبی دریافت کرده‌اند، خواسته می‌شود در یک بازه زمانی 90 روزه و با هزینه اشتراک جدید 19.99 دلار در ماه به سرویس آبی توییتر بپیوندند، در غیر این صورت تیک آبی آنها دانلود خواهد شد.

مدیر عامل و مالک جدید توییتر که اخیراً این شرکت را در یک معامله 44 میلیارد دلاری خریداری کرده است، همچنین برای کارمندان بخش خدمات ویژه فوق الذکر ضرب الاجلی تعیین کرده و از آنها خواسته تا برای اجرای اصلاحات تا 7 نوامبر آماده شوند، زیرا در غیر این صورت، شرکت باید ترک کند

آقای ماسک که جمعه گذشته به‌عنوان مدیر اجرایی پلتفرم رسانه‌های اجتماعی توییتر منصوب شد، دو روز بعد در توییتی نوشت: «کل فرآیند تأیید در حال حاضر در حال بررسی است».

بر این اساس به نظر می رسد بخشنامه جدید ایلان ماسک با دو هدف افزایش درآمد شرکت و همچنین تقویت فرآیند احراز هویت کاربران و مدیریت بات صادر شده است.

  فوری / تکمیل قرارداد 25 ساله با چین؛ دلار به شدت کاهش یافت

او با این رویکرد سعی دارد با کسب درآمد از نتیجه تیک آبی، هزینه اشتراک سرویس آبی توییتر را افزایش دهد و از این طریق به درآمدزایی بیشتر شرکت کمک کند.

یکی از اولین اقدامات ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر، اخراج چند تن از مدیران ارشد شرکت بود. این نشان می دهد که او به طور جدی در تلاش برای اصلاح و تغییر ساختار این شرکت است.

در حالی که ایلان ماسک قبلا از خرید توییتر به عنوان یک اقدام شخصی بدون چشم‌انداز تجاری یاد می‌کرد، اما برخی از کاربران در واکنش به افزایش هزینه اشتراک توییتر بلو، این رویکرد را نشانه‌ای از تمایل به کسب درآمد از طریق ارضای غرور تیک دانستند. معتادان آبی مورد انتقاد قرار گرفته است.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید