در اینجا 10 مورد از بهترین کتاب‌های عمو کتابی منتشر شده برای کودکان آورده شده است

یکی از مهم ترین سوالاتی که در هنگام خرید کتاب کودک باید به آن توجه کرد این است که بهترین ناشر کتاب کودک برای خرید از کدام مجموعه است؟ به گزارش رجانیوز و به نقل از عمو کتابی، این روزها با پیشرفت تکنولوژی، فروشگاه های خوب کتاب کودک به صورت آفلاین و آنلاین فعالیت می کنند.ارتقا و خرید از فروشگاه های اینترنتی یک کتاب کودک شاید بتوان به عمو کتابی، هدهد، کتابک، دیجی کالا و… اشاره کرد که به خوبی وارد بازار کتاب کودک شده اند و کتاب هایی با موضوعات مختلف و در رده های سنی مختلف از نوزاد تا نوجوان وجود دارد. بهترین ناشران کودک و نوجوان تحویل در این گزارش قصد داریم با بهترین ناشران در حوزه کودک آشنا شده و ویژگی های هر کدام را برای شما بازگو کنیم.

بهترین ناشران کودک و نوجوان

انتشارات هوپا: شاید پرمخاطب ترین نشریه برای کودکان

یکی از جذاب ترین انتشارات در حوزه کودک که به عنوان اولین انتشارات در رده بندی بهترین انتشارات کتاب کودک معرفی می کنیم، انتشارات هوپا است. این انتشارات که از سال 1374 فعالیت خود را آغاز کرده و بیشتر کتاب های آن برای گروه سنی ب به بالا است، با کتاب های معمای پلیسی و پلیسی توانسته جایگاه خوبی در بین کودکان پیدا کند. حتما نام کتاب هایی مثل تام گیتس یا کارآگاه سیتو و دستیارش را شنیده اید که از معروف ترین کتاب های این نشریه هستند. اکثر کتاب های هوپا مانند دو نمونه قبلی به صورت مجموعه چاپ می شوند و البته علاوه بر داستان های خاص از جذابیت بصری بسیار بالایی نیز برخوردارند.

انتشارات قدیانی: متنوع ترین ناشر کودک و نوجوان

به سختی می توان نام انتشارات قدیانی را در فهرست بهترین ناشران کتاب کودک از دست داد، زیرا این انتشارات که بیش از 46 سال از فعالیت خود می گذرد، 11 بار به عنوان انتشارات برگزیده انتخاب شده است که بسیار قابل توجه است. این انتشارات بیش از 2500 عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان منتشر کرده است که رقم خیره کننده ای است. همانطور که در ابتدا گفتیم، انتشارات قادیانی متنوع ترین انتشارات در حوزه کودک است و به همین دلیل می توانید برای هر گروه سنی که به دنبال آن هستید، در انتشارات قادیانی کتاب بیابید.

  5477 مورد جدید ابتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته شناسایی شد

ناشران مهرسا: متخصص شناخت و مغز کودکان

این انتشارات که در فهرست بهترین نشریات کتاب کودک قرار دارد، فعالیت خود را در سال 1369 آغاز کرد و از معروف ترین کتاب های آن می توان به مجموعه Brain Club اشاره کرد که برای رشد توانایی های ذهنی کودکان طراحی شده است. البته شایان ذکر است که این انتشارات کتاب های خوبی در زمینه کتاب های فرزندپروری و مهارت های کودک نیز منتشر کرده است.

انتشارات نردبان یا انتشارات فنی ایران

انتشارات فنی ایران که از سال 1360 فعالیت خود را آغاز کرده است تا کنون 4 بار به عنوان ناشر برگزیده انتخاب شده و ناشر کتاب های معروفی مانند کتاب کار کومن و مجموعه فرانکلین است و همچنین بزرگترین ناشر کتاب مهارت های زندگی برای کودکان و نوجوانان است. معروف است و به همین دلیل در فهرست بهترین ناشران کتاب کودک قرار گرفته است. جالب است بدانید برخی از کتاب های این مجموعه دارای نرم افزار واقعیت افزوده هستند که نوآوری بسیار جذابی در حوزه کودک است.

بهترین ناشران کتاب کودک

پست هایی با بچه ها

این انتشارات که در فهرست بهترین ناشران کتاب کودک و نوجوان قرار دارد، هم در زمینه کتاب کودک فعالیت می کند و هم به تولید اسباب بازی و مواد آموزشی کودکانه می پردازد.بازی ها هدف خود را دارند. مخاطبان این پست از نوزادان سه ماهه تا نوجوانان را شامل می شود. نباید تاثیر بازی های فکری کودکان را برای کودکان خود نادیده بگیرید و از آنجایی که فروشگاه های زیادی در زمینه کتاب کودک فعال هستند، سایت های زیادی مانند فروشگاه اینترنتی مایند تاپر، گیم دونه، آریا کید، دیجی کالا و آمو کتابی برای خرید بازی فکری کودکانه مرتبط هستند و می توانید از این سایت ها خرید کنید.

  فوری مرحله دوم فروش محصولات ایران خودرو (فوق العاده) - اسفند 1400 قانون ویژه حمایت از خانواده و جوانان

انتشارات نارنجی

بنابراین انتشارات نارنجی در فهرست بهترین ناشران کتاب کودک قرار دارد، اگر به هر موضوعی علاقه دارید، انتشارات نارنجی برای شما پیشنهاداتی دارد. علاوه بر این، این انتشارات دارای کتاب های تصویری جذاب برای کودکان سه تا هفت ساله است. البته کتاب های این نسخه معمولا بین 3 تا 16 سال هستند و رمان هایی با موضوعات متعدد را پوشش می دهند.

انتشارات افوگ

اگر کمی با کتاب کودک آشنایی داشته باشید، حتما نام کتاب می می نی را شنیده اید. این مجموعه کتاب متعلق به انتشارات افوگ است که با بیش از 30 سال فعالیت و انتشار بیش از 1600 عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان، جایگاه ویژه ای در فهرست برترین ناشران کودک و نوجوان دارد. و 8 بار از زمانی که ناشر برگزیده انتخاب شده است. این نشریات همچنین به دلیل ویژگی خاص خود در احترام به کپی رایت شناخته شده اند.

انتشارات طلایی

در فهرستی که در این گزارش به شما ارائه کردیم، جایی برای انتشارات تخصصی در زمینه کتاب های علمی و دایره المعارف برای کودکان نبود، اما انتشارات طلایی توانسته در این زمینه به خوبی کار کند و در زمره بهترین انتشارات کتاب قرار دارد. کودک را بگذارید. این نسخه تاکنون بیش از 14 فرهنگ لغت منتشر کرده است.

انتشارات جمال

یکی از گرایش های مهم در بخش کودک، کتب دینی است که انتشارات جمال در این بخش به صورت تخصصی در این بخش فعالیت کرده و موفق عمل کرده است، پس حتما نام کتاب اندیشه، فلسفه و کتاب خدا را شنیده اید. اجازه. این نشریه از سال 1979 منتشر شده است.

  تولد یک ماشین ایرانی روسی در سن پترزبورگ

انتشارات ذکر

این انتشارات که در فهرست بهترین انتشارات کتاب کودک قرار دارد، به طور خاص در زمینه کمک آموزشی کودکان (برای گروه سنی مهدکودک و پیش دبستانی) فعالیت می کند و کتاب های کودک آن به عنوان کتاب قاصدک شناخته می شود. ذکر تا به حال 6 بار به عنوان ناشر انتخاب شده و بسیار مورد استقبال پیش دبستانی ها قرار گرفته است.

بهترین ناشران کودک و نوجوان

در این گزارش رجانیوز سعی شده است بهترین ناشران کودک و نوجوان بیایید با ذکر ویژگی های متمایز هر یک به معرفی آنها بپردازیم تا بتوانید با دید بهتری کتاب کودک بخرید. همانطور که گفتیم برای خرید کتاب کودک از ناشران ذکر شده در این گزارش و سایر نشریات در موضوعات مختلف و برای تمامی رده های سنی می توانید از فروشگاه های معتبر کتاب کودک مانند کتاب دایی، هودی، دیجیتال، کتاب و… عمل کنید. کدام پست ها را در لیست بالا خالی می دانید؟ لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید