در جنگ با حزب الله روزانه هزاران موشک بر سر اسرائیل فرود می آید / در صورت جنگ جان و مال اسرائیلی ها در خطر است

گروه بین الملل – رجانیوز: آویو کوهاوی در سخنرانی روز دوشنبه در اولین کنفرانس مقدماتی جبهه داخلی اسرائیل گفت: «ما باید صادقانه درباره مشکلات جبهه داخلی در جنگ آتی با حزب الله صحبت کنیم. در هر جنگ آتی با حزب‌الله، روزانه هزاران موشک به سمت اسرائیل شلیک می‌شود که جان و مال اسرائیلی‌ها را تهدید می‌کند».

وی گفت: 300 موشک در روز فرود نمی‌آیند و بسیاری دیگر و چنین جنگی برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت.

کوهاوی با اشاره به تلاش‌های رژیم اسرائیل برای بهبود توانایی ارتش در رهگیری موشک‌ها، گفت: ما به توافقاتی برای افزایش تعداد موشک‌های رهگیر و توسعه سریع‌تر و کارآمدتر انواع جدید رهگیرها با تمرکز بر گنبد آهنین دست یافته‌ایم.

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه گذشته در کنفرانسی در جبهه صهیونیستی به ناکارآمدی سامانه گنبد آهنین اذعان کرد که «در جنگ پیش رو، هر هدف موشکی در لبنان به شدت مورد هدف قرار خواهد گرفت، حتی اگر در داخل خانه‌ها، خیابان‌ها قرار گیرد». ، و غیره. “

رئیس ستاد ارتش اسرائیل در کنفرانسی لبنان را تهدید کرد که بانک هدف ارتش هزاران هدف را برای نابودی در جنگ پیش رو تعیین کرده است و از لبنانی ها خواست «به محض بروز تنش و قبل از شروع جنگ». فوراً مناطقی که موشک یا موشک وجود دارد را ترک کنید».

  برداشتن پرچم روسیه توسط تنیسور شماره یک جهان

دیدگاهتان را بنویسید