در صورت مشاهده تخلف، سریعاً شکایت کنید

16518 خبر اولیه

بر اساس این سرمقاله، مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار از متقاضیان مجوز می‌خواهد ابتدا حقوق خود و وظایف دولت در خصوص مجوزها را بشناسند و در صورت کوتاهی از اداره متخلف از طریق درگاه ملی صدور مجوز شکایت کنند. مراقبش باش

دکمه شکایات در صفحه اول پورتال ملی صدور مجوز کشور (mojavez.ir) شکایات شهروندان در خصوص خدمات صدور مجوز غیرحضوری را می پذیرد و رسیدگی می کند. مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار در اطلاعیه‌ای از متقاضیان مجوز خواست ابتدا از حقوق خود و وظایف دولت در قبال مجوزها اطلاع داشته باشند و در صورت کوتاهی از اداره متخلف از طریق درگاه ملی صدور مجوز شکایت کنند.

در این اطلاعیه به تخلفات موسسه اشاره شده و آمده است: تخلفات مجوز در دفاتر عبارتند از: درخواست شرط یا مدرک اضافی برای صدور مجوز، درخواست هزینه اضافی برای صدور مجوز، مجوز من از زمان تعیین شده در پرتال ملی منقضی شده است. . آنها صادر نمی کنند بدون دلیل درخواست مجوز من را رد کردند می گویند به دلیل اشباع بازار مجوز نمی دهیم مجوزی که می خواهم در پورتال موجود نیست مجوزی که می خواهم در پورتال است اما متصل نیست می گویند من دارم برای مراجعه حضوری جهت اخذ مجوز سند استعلام می باشد و برای دریافت پاسخ از ادارات 9 تخلف عمده در واحد پروانه وجود دارد.

به گزارش شادا، این اطلاعیه آماده است: جهت طرح شکایت از تخلفات فوق، پاسخگویی به سوالات چند گزینه ای و ارسال فایل مستندات (در صورت وجود) به دکمه شکایات در صفحه اول درگاه ملی مجوزها. همچنین در پایان در این اطلاعیه آمده است: حقوق شهروندی و تعهدات دولت در خصوص مجوزها به شرح زیر است: پورتال ملی مجوز موظف است شرایط صدور کلیه مجوزها را معرفی و امکان درخواست و صدور غیرحضوری آنها را فراهم کند.

  کیش و کشم میزبان هواداران فوتبال جهان در جام جهانی هستند

صادرکننده مجوز حق ندارد شخصاً با متقاضی تماس بگیرد یا از او استعلام کاغذی بخواهد یا شرایط و مدارک و هزینه هایی را که در صفحه مربوطه در پرتال مشخص نشده است مطالبه کند. در صورتی که متقاضی کلیه شرایط و مدارک مندرج در پرتال مجوز ملی را دارا باشد، پروانه وی باید در زمان تعیین شده صادر شود.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید