در صورت وجود نامزد جدید در نهضت ملی مسکن ثبت نام کنید

وزارت راه و شهرسازی از امکان تمدید سامانه ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و اعلام کرد: در صورت اعلام آمادگی متقاضیان پس از تکمیل پالایشگاه ها در پایان خردادماه، امکان ثبت نام جدید وجود دارد.

به گزارش رجانیوس به نقل از ایرنا، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از احتمال بازگشایی سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن خبر داد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر مسکن اعلام کرد: سامانه طرح های کمکی مسکن saman.mrud.ir برای ثبت نام متقاضیان در نیمه دوم سال 1400 باز است و تمامی متقاضیان امکان ثبت نام در این سامانه را داشتند. در صورت حضور متقاضیان جدید ثبت نام شده در نهضت ملی مسکن، نسبت به بازگشایی سامانه تصمیم گیری می شود.

بر اساس آمار، پنج میلیون و 490 هزار و 166 نفر در طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از 28 مهرماه 1393 یک ماه پس از ابلاغ قانون جهش مسکن بازگشایی شد و تا 30 اسفند 93 ادامه داشت که از این تعداد 3 میلیون و 360 هزار و 153 نفر. واجد شرایط اولیه (فرم C سبز، بدون ثبت مالکیت و بدون استفاده از امکانات دولتی). تهران بیشترین تعداد ثبت نام کننده و شرق سمنان کمترین تعداد ثبت نام کننده را دارد.

از ابتدای سال تا پایان خردادماه مهلت تعیین نامزدهای ثبت نام شده تعیین شده است و ادارات کل راه و شهرسازی باید نتایج سوابق ثبت نام طرح های ملی ترافیک مسکن را در ستاد این وزارتخانه اعلام کنند.

پایان خرداد ماه زمان تکمیل پالایش است و نتایج به اطلاع ثبت نام کنندگان و واجدین شرایط می رسد.

  پارکت گران شد! آیا تغییر دکوراسیون منزل مانند خرید خانه رویایی است؟

دیدگاهتان را بنویسید