دستور ایلان ماسک به سرعت در توییتر اجرا شد

12445 خبر اولیه

طبق سرمقاله چند روز پیش، ایلان ماسک در توییتر اعلام کرد که درصدی از سهام توییتر را خریداری کرده است. این خبر واکنش های زیادی را برانگیخت و به نظر می رسد که بنیانگذار تسلا و اسپیس ایکس قصد دارد وارد عمل شده و خود را نشان دهد. از بیت کوین و دستگاه های فروش خودکار گرفته تا سفر انسان تا مریخ و ماهواره های Starlink!

سفارش ایلان ماسک در توییتر: کاربران می توانند نظر بدهند!
حالا در جدیدترین توییتی که ایلان ماسک منتشر کرده از کاربران خواسته است در یک نظرسنجی مهم شرکت کنند. این پلتفرم اجتماعی محبوب قصد دارد قابلیت جدید ویرایش پیام های ارسالی را فعال کند و در همین راستا از کاربران خواست در هنگام رای دادن با دقت پاسخ دهند.

البته توییتر اعلام کرد که در تلاش است پیام های سال گذشته را ویرایش کند و این ویژگی بیشترین درخواست کاربران را داشت. گفتنی است نظرسنجی ایلان ماسک بیشتر خبری بوده و به گفته توییتر کار روی این پروژه از سال گذشته آغاز شده است.

ماسک که اکنون 9.1 درصد از سهام توییتر را در اختیار دارد، بزرگترین سهامدار این شرکت است. پس از تایید مالکیت ماسک، او از کاربران خواست تا در روز دوشنبه در توییتی درباره وضعیت اظهار نظر کنند. مدیرعامل توییتر نیز در پاسخ به این نظرسنجی اعلام کرد:

نتایج این مطالعه مهم خواهد بود. لطفا با دقت رای دهید

به گفته جی سالیوان، مدیر محصول مصرف‌کننده توییتر، بازخورد مثبت و منفی قبل از اجرا و انتشار این ویژگی جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل خواهد شد. از این گزینه می توان برای تغییر تاریخچه مکالمات عمومی بدون محدودیت زمانی و شفافیت در مورد موارد ویرایش شده استفاده کرد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

منبع: گجت نیوز

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید