دستور تخریب 13 ساختمان در حاشیه رودخانه چالوس صادر شده است

رئیس قاضی مازندران از دستور تخریب 13 ساختمان در حاشیه رودخانه هالوس خبر داد.

به گزارش رجانیوس به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه؛ حجت الاسلام و المسلمین اکبری درباره حکم تخریب 13 بنا در رودخانه چالوس گفت: . اخیراً بارها بر اصلاح آن تأکید کرده است، اما از سوی برخی نهادهای مسئول مورد غفلت قرار گرفته است.

وی با اشاره به دستور ویژه رئیس قوه قضائیه مبنی بر برخورد غیرمجاز رودخانه ها گفت: رودخانه سازی در حال تبدیل شدن به مانعی بر سر راه مدیریت سیلاب است بنابراین همه باید قانون را رعایت کنند و غیرقانونی عمل کنند. “قرمز باش

رئیس کل دادگستری استان افزود: با ورود دادستانی شهرستان به هالوس، 25 پرونده قضایی برای متجاوزان به حریم رودخانه هالوس تشکیل شده است.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با هشدار نسبت به مزاحمان رودخانه‌ها گفت: رودخانه چالوس یکی از منابع مهم منطقه است و در گذشته محل پرورش گونه‌های مختلف ماهی بوده است، اما احداث تفرجگاه‌ها در حاشیه رودخانه و فاضلاب این رودخانه را آلوده کرده است. رودخانه مهم.”

وی افزود: به کلیه رستوران داران و افرادی که دارای مراکز تفریحی و گردشگری در حاشیه رودخانه چالوس هستند اعلام می کنیم علاوه بر احترام به رودخانه از تخلیه فاضلاب و پساب به بستر رودخانه خودداری کنند در غیر این صورت این مراکز با تشکیل پرونده تخریب می شوند. . در دادگاه.”

  رشد اقتصادی 4 درصدی ونزوئلا با کمک ایران پس از 8 سال

دیدگاهتان را بنویسید