دستور رئیس جمهور برای تکمیل بیمارستان نیمه وقت بومهن به مدت 6 ماه و تکمیل مسکن مهر پردیس / تاکید بر لزوم توسعه کمی و کیفی شرکت های دانش بنیان

گروه سیاسی – رجانیوس: آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه در بازدید از بیمارستان ساعتی انصار الغدیر بومهن استان تهران، وزیر بهداشت و استاندار تهران را موظف به تامین اعتبار و تجهیزات لازم برای تکمیل این بیمارستان در شش ماهه کرد و در آینده نیز تکمیل خواهد شد. و در اختیار مردم این منطقه قرار خواهد گرفت.

رئیس جمهور در این بازدید عدم وجود بیمارستان از دماوند به تهران را مغایر با عدالت پزشکی ارزیابی کرد و از متروکه شدن جزئی بیمارستان انصار الغدیر بومهن که می تواند این خلاء را تا حد زیادی پر کند، ابراز تأسف کرد.

164853475500231700 خبر اولیه

در ادامه کارکنان بیمارستان گزارشی از مشکلات و موانع تکمیل این واحد درمانی ارائه کردند و رئیس جمهور دستورات لازم را برای رفع موانع و اطمینان از الزامات لازم برای تکمیل بیمارستان صادر کرد.

بیمارستان انصار الغدیر یک بیمارستان خیریه ساخته مرحوم حاج عباس جابر انصاری است که چهار سال پس از فوت ایشان متروکه شد.

آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی نیز با حضور در محل فاز 9 شهر جدید در پردیس، ضمن گفتگوی حضوری با اهالی، مردم منطقه و متقاضیان مسکن مهر، گزارشی از وزیر راه و شهرسازی ارائه کرد. و شرکت عمران پردیس.

رئیس جمهور در این بازدید با ابراز نارضایتی از تاخیر چند ساله برخی از کاندیداها در واحدهای مسکن مهر، نگرانی و گلایه آنها را قابل درک دانست و گفت: کسانی را که سال ها در انتظار دریافت مسکن هستند با وجود پرداخت مبلغ مورد نیاز پیگیری کنید. کارمزد واحد خود را به دلیل تاخیر دستگاه های مسئول در گذشته و زمینه اعطای اعتبار و تکمیل مسکن مذکور را فراهم می کند.

  انتقال جمعیت شهرهای کویری به شهرهای ساحلی

164853812119608100 خبر اولیه

دکتر رئیسی ابراز امیدواری کرد با تلاش وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران پردیس، سایر دستگاه های ذیربط و همچنین همراهی و همدلی مردم و مردم منطقه، مشکلات محرومان این منطقه برطرف شود. سالها حل خواهد شد

وزیر راه و شهرسازی در این بازدید گزارشی از جانمایی و زمین های الحاقی نهضت ملی مسکن و همچنین مشکلات تکمیل واحدهای مسکن مهر و برنامه های آماده سازی زیرساخت ها و ارتقای شبکه های مسکونی در محوطه پردیس ارائه کرد. .

در جریان بازدیدهای میدانی رئیس جمهور؛ آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در بازدید از بخشهای مختلف پارک علم و فناوری پردیس، توسعه اقتصاد دانش بنیان را یکی از اولویت های کشور برای رشد و توسعه دانست و بر توسعه کمی و کیفی این مجموعه تاکید کرد.

رئیس جمهور با یادآوری تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر توسعه تولید دانش بنیان در سال 1401، جایگاه مهم پارک های علم و فناوری را در اجرای این انتصاب برشمرد و از همه دست اندرکاران دانش خواست. اکوسیستم مبتنی بر نقش فعال.

رئیس جمهور همچنین در بازدید از شرکت های داروسازی بر عرضه آسان و ارزان دارو توسط مردم تاکید کرد. سپس با حضور رئیس جمهور پنج فرآورده دارویی دانسبان ارائه شد.

دکتر رئیسی در این بازدید از شرکت دانش بنیان آریاطب فیروز در جریان مراحل تولید دستگاه های همودیالیز قرار گرفت. این شرکت ظرفیت تولید سالانه 2000 دستگاه همودیالیز را دارد.

رئیس جمهور همچنین از بخش های مختلف شرکت تخمیر زیستی دارویی دانش بنیان و آزمایشگاه کنترل کیفی فرآورده های پروبیوتیک و افزودنی های دارویی بازدید کرد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید