دستور رئیس جمهور برای نظارت بر حقوق بازنشستگان

به گزارش رجانیوس، رئیس جمهور به معاون اول، معاون حقوقی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر ادارات ذیربط موظف به نظارت بر مطالبات مستمری بازنشستگان کرده است.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت، ایجاد امید در جامعه را از خواسته های مقام معظم رهبری و از وظایف مهم دولت دانست و تاکید کرد: حاشیه ها نباید مانع از متن کاری دولت شود که در خدمت مردم و مردم است. در دلها امید ایجاد می کند

رئیس جمهور ایجاد یأس در دلها را کار شیطان و شیاطین دانست و گفت: خداجوی همیشه زنده است و ما به عنوان خدمتگزار ملت باید هم به آینده امیدوار باشیم و هم روح امید را به آن تزریق کنیم. جامعه.

به پاس تجلیل از شهید مصطفی چمران و سرلشکر حاج قاسم سلیمانی که با امید و روحیه جهادی از سد موانع عبور کردند و با کمترین تجهیزات در مبارزه با دشمنان کار بزرگی کردند، به عنوان اسوه های تقلید معرفی می شوند. .

رئیس جمهور اقدام و تلاش پزشکان و پرستاران در مقابله با اپیدمی تاج و تخت را نمونه دیگری از امید در جامعه دانست و افزود: ایجاد شده برای خانواده ها، با ایثار و فداکاری، علیرغم همه کاستی ها در بخش خدمات، امید و نشاط را به جامعه باز می گرداند. جامعه.

رئیسی تاکید کرد: شرایط کنونی که در برخی از روزها مرگ و میر از تاج به صفر و تک رقمی می رسد و همچنین سطح بسیار پایین ابتلا به این بیماری امکان بازگشایی در اقشار مختلف و ایجاد شور و نشاط در کشور را به ثمر رساند. همراهی مردم و بویژه تلاش ها و اقدامات جامعه پزشکی و پرستاری و اینجانب در ماه های اخیر در تهران و برخی شهرستان ها با مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی شاهد این زحمات و فداکاری ها بوده ام و قدردان آنها هستم.

  تصمیمات اقتصادی دولت در حمایت از بورس اعلام شد

رئیس جمهور همچنین با اشاره به دیدارهایی که در حاشیه سفر به استان چهارمحال و بختیاری با عشایر داشت، گفت: عشایر عزیز ما در دوران دفاع مقدس 10 هزار شهید دادند و سختی های زیادی را متحمل شدند. استقامت دارند و در دلشان اثری از یأس و ناامیدی نیست.

رئیسی افزود: برخی رسانه های خارجی به ویژه شبکه های فارسی زبان در صدد ایجاد یأس و ناامیدی در دل مردم هستند اما همواره در حضور مردم عزیزمان در صحنه شکست خورده و به هدف خود نرسیده اند.

وی گفت: امروز در یک جنگ اقتصادی هستیم.

رئیس جمهور به معاون اول رئیس جمهور، معاون حقوقی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه های ذیربط دستور داد تا بر درخواست مستمری بگیران برای بازنشستگی نظارت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید