دستور وزیر ارشاد در حمایت از رضا رویگری

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به مدیر عامل صندوق اعتباری هنر دستور داد تا از نزدیک در جریان روند مراقبت و درمان و وضعیت آقای رویگری قرار گیرد.

به گزارش رجانیوس به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد هزائی رئیس سازمان سینمایی گفت: در ارتباط بودیم.

وی ادامه داد: با توجه به اظهارات همسرشان و تمرکز پزشک آقای رویگری به دلیل برخی مشکلات و اختلالات جسمی امکان نگهداری وی در منزل وجود نداشت و با کمک و مساعدت کادر درمانی در وضعیت مطلوبی به آسایشگاه کهریزک منتقل شد. دکتر.”

به گفته وی، سازمان سینمایی و همکارانم در موزه سینما چندین بار در حمایت از این هنرمند عزیز اقداماتی را انجام داده اند و دیدار من از ایشان از اولین برنامه های دیدنی من در مدت حضورم در سازمان سینمایی بود.

رئیس سازمان سینمایی تاکید کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به مدیر عامل صندوق اعتباری هنر دستور داد تا از نزدیک و شخصا در جریان روند نگهداری و درمان و وضعیت آقای رویگری قرار گیرد.

وی افزود: با تعاملاتی که از طریق صندوق اعتباری هنر و اقداماتی که از سوی سازمان سینما و صدا و سیما در حال انجام است، مشکلات این هنرمند به زودی برطرف می شود.

خزایی گفت: در کنار این هنرمند پیشکسوت و خانواده وی خواهیم بود.

روز گذشته ویدئویی از رضا رویگری منتشر شد که نشان می دهد این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون این روزها در آسایشگاه کهریزک بستری است.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید