دستور ویژه رئیس جمهور برای تسریع در تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس

12193 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی روز سه شنبه با حضور در محل فاز 9 پردیس جدید، با اهالی منطقه، مردم منطقه و متقاضیان مسکن مهر به صورت حضوری گفتگو و گزارش وزیر را ارائه کرد. اداره راه و شهرسازی و مسئولان شرکت عمران پردیس در جریان مشکلات واحدهای مسکن مهر پردیس قرار گرفتند.

رئیس جمهور در این بازدید با ابراز نارضایتی از تاخیر چند ساله برخی از کاندیداها در واحدهای مسکن مهر، نگرانی و گلایه آنها را قابل درک دانست و گفت: کسانی را که سال ها در انتظار دریافت مسکن هستند با وجود پرداخت مبلغ مورد نیاز پیگیری کنید. کارمزد واحد خود را به دلیل تاخیر دستگاه های مسئول در گذشته و زمینه اعطای اعتبار و تکمیل مسکن مذکور را فراهم می کند.

دکتر رئیسی ابراز امیدواری کرد با تلاش وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران پردیس، سایر دستگاه های ذیربط و همچنین همراهی و همدلی مردم و مردم منطقه، مشکلات محرومان این منطقه برطرف شود. سالها حل خواهد شد

وزیر راه و شهرسازی در این بازدید گزارشی از جانمایی و زمین های الحاقی نهضت ملی مسکن و همچنین مشکلات تکمیل واحدهای مسکن مهر و برنامه های آماده سازی زیرساخت ها و ارتقای شبکه های مسکونی در محوطه پردیس ارائه کرد. .

پایان /

  نمایشگاه کتاب تهران 26 اردیبهشت افتتاح می شود

دیدگاهتان را بنویسید