دستگیرشدگان در صلاحیت قوه قضائیه هستند

گروه سیاسی رجانیوز: احمد وحیدی وزیر کشور امروز در حاشیه جلسه شورای دولت با اشاره به روند معرفی استاندار تهران گفت: پس از بررسی روند انتخاب نهایی استاندار، گزینه ها در حال بررسی و تعیین تکلیف است. تهران تکمیل می شود، به شورای دولت ارائه می شود که انتخاب خواهد شد.»

وی تاکید کرد: به زودی گزینه استانداری تهران در دولت مطرح می شود.

وزیر کشور در خصوص اتفاقات اخیر در کشور گفت: دشمن با ایجاد بلاتکلیفی و توقف حرکت علمی کشور و جلوگیری از کسب و کار افرادی که با قدرت نمی توانند به اهداف خود برسند، سعی در ایجاد فضای ناامنی داشته است. اقدامات اطلاعاتی و سرویس های امنیتی

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال قطع گفتگو بین مردم و جلوگیری از برخورد دولت و خدمت به مردم است. جوانان کشور فرزندان جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: طبیعتاً عناصری در این ماجرا آمده و رفته و دو دسته هستند، یکی افرادی که با حرف زدن اصلاح می شوند و عده زیادی هستند که احساس ندامت می کنند.

وحیدی در پاسخ به سوالی در خصوص اتباع خارجی دستگیر شده در حوادث اخیر گفت: در اغتشاشات افرادی از ملیت های دیگر دستگیر شدند که برخی از آنها نقش مهمی داشتند.

وی افزود: عناصر اطلاعاتی فرانسه و عناصر مرتبط با داعش در اغتشاشات اخیر دستگیر شدند و در اختیار دستگاه قضایی قرار دارند تا طبق قانون با آنها برخورد شود.

  قیمت دلار با مغز کاهش یافت

دیدگاهتان را بنویسید