دستگیری عامل شهادت دو جوان بسیجی در مشهد

گروه سیاسی رجانیوز: مردی که روز پنجشنبه 5 آبان ماه در منطقه حر عاملی مشهد 2 مامور امنیتی را به قتل رساند، دقایقی پیش دستگیر شد.

به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی در این خصوص گفت: در پی حادثه اغتشاش برخی از معترضان در بلوار حر عاملی مشهد در پنجم آبان ماه که در نهایت منجر به شهادت 2 نفر و مجروح شدن شد. از دیگران 4. توسط بسیجیان پاسدار شد. با صدور دستورات لازم، مراحل مقدماتی آغاز و با حضور بازپرس ویژه اقدامات لازم برای دستگیری عامل جنایت آغاز شد.

محمدحسین درودی ضمن قدردانی از تمامی زحمات و تلاش های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه و عوامل زحمتکش فرج، افزود: با تشکر خداوندا و پس از انجام کار گسترده و دقیق تیم عملیاتی موفق شد.» صبح امروز قاتل به نام مجیدرضا رهنورد فرزند محمد جواد هنگام خروج از مرزهای غربی در یکی از استان های مرکزی دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد تصریح کرد: با صلاح دید دادگاه، رسیدگی به این پرونده با سرعت، دقت و صحت پیگیری و حکم الهی و قانونی در مورد این افراد اجرا می شود.

پیکر دو تن از پاسداران بسیج شهیدان «دانیال رضازاده» و «حسین زینال زاده» به همراه سرباز رده بالای مرزبانی مشهدی «رضا رضوانی» که در حادثه دیروز در مرز سراوان به شهادت رسیدند، امروز تشییع می شود. از ساعت 14:30 در چهار راه مجد، بلوار شهید قرآنی، جنب حرم مطهر رضوی.

  اطلاعیه مهم سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص اظهارنامه مالیات بر درآمد شرکت ها

دیدگاهتان را بنویسید