دستگیری عوامل اطلاعاتی و عملیاتی موساد در ایران/اعلام شکست اطلاعاتی رژیم صهیونیستی توسط رسانه های عبری/خنثی سازی عملیات تروریستی در اصفهان

گروه سیاسی رجانیوز: روز گذشته وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی با انتشار خبر کوتاهی اعلام کرد: شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی شدند. زمان ارواحنا فداه و تمامی عناصر عملیاتی دستگیر شده اند.

من گزارش میدم رجا نیوز به نقل از نور نیوز. اخبار دریافتی حاکی از آن است که این شبکه در نتیجه یکی از پیچیده ترین عملیات دستگاه اطلاعاتی ایران در داخل و خارج از کشور مورد اصابت قرار گرفته است.

بر اساس گزارش دریافتی، شبکه مذکور ماه ها پیش به رهبری رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شده و ضمن شناسایی یکی از مراکز حساس کشور در استان اصفهان، قصد منفجر کردن آن را داشتند. بالا

این گزارش نشان می دهد؛ عناصر عملیاتی این شبکه ماه هاست که برای انجام این عملیات در یکی از کشورهای آفریقایی آموزش دیده و چندین بار عملیات مورد نظر را به صورت شبیه سازی شده انجام داده اند.

این تیم عملیاتی قبل از ورود به ایران تحت رصد و رصد شدید سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات قرار داشتند و ماه ها در یک تور شناسایی در وزارت اطلاعات بودند تا تمامی اعضای خود را شناسایی کنند. اتصالات داخلی و خارجی

دستگیری اعضای عملیاتی این شبکه پیچیده در حالی صورت گرفت که حتی مواد منفجره نیز توسط این گروه در محل مورد نظر جاسازی شده بود و تنها چند ساعت به اجرای مرحله نهایی عملیات تروریستی آنها باقی مانده بود.

  ابعاد جدیدی از سینمای ضد ایرانی آشکار شده است

جزئیات بیشتر در مورد انهدام این شبکه و دستگیری عوامل آن به زودی منتشر خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم در گزارشی اشاره کرد؛ اکثر رسانه های هجومی با استفاده از الفاظی مانند «ادعا» و استناد به خبر کوتاه مشابه تلاش کردند از بار سنگین این حادثه بر افکار عمومی رژیم صهیونیستی بکاهند.

شبکه تلویزیونی هفت رژیم صهیونیستی در انعکاس خبر دستگیری این شبکه نوشت: به گفته ایران، این شبکه از طریق یکی از کشورهای همسایه با موساد در تماس بوده و با مواد منفجره از کردستان عراق وارد خاک ایران شده اند.

شبکه 12 رژیم صهیونیستی با انتشار این خبر به نقل از رسانه رسمی ایران، تلاش کرد تا با ربط دادن به بازداشت چند ایرانی در ترکیه، از وزن روانی این خبر برای مخاطبان صهیونیست بکاهد.

به گزارش این رسانه، افراد دستگیر شده حامل مواد منفجره قوی با هدف انجام عملیات های تخریبی و تروریستی در نقاط حساس و اهداف از پیش طراحی شده وارد ایران شدند.

معاریو یکی از پرمخاطب ترین روزنامه های عبری در همین رابطه با تکرار اطلاعات قبلی در سایت خود اعلام کرد: تعدادی دستگاه ارتباطی و جاسوسی نیز از این شبکه کشف شد.

این رسانه با پذیرش ضمنی خنثی شدن این توطئه تروریستی در تیتر خود نوشت: اقدامی بی سابقه را در ایران طراحی کرده بودیم. اطلاعاتی درباره دستگیری شبکه جاسوسی اسرائیل منتشر شده است.

روزنامه های دیگری مانند «یدیعوت آحارونوت» در اولین خبر این دستگیری تنها به پوشش اخبار اصلی و مکرر سایر رسانه ها اکتفا کردند.

  دو انفجار و تیراندازی در کابل / ۱۹ کشته و ۴۳ زخمی

دیدگاهتان را بنویسید