دستگیری عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط وزارت اطلاعات

گروه سیاسی رجانیوز: وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و تمامی عوامل آن دستگیر شدند.

متن اطلاعیه وزارت اطلاعات به شرح زیر است:

“این استاد برج مراقبت است”

این منتهی به ندای ملت شریف ایران می شود:

شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و تمامی عوامل قبل از عملیات خرابکارانه دستگیر شدند.

اعضای این شبکه که از طریق یکی از کشورهای همسایه با عوامل سازمان جاسوسی ـ تروریستی موساد در تماس بوده و از اقلیم کردستان وارد کشور شده اند، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عملیاتی و ارتباطی و قوی ترین مواد منفجره طراحی شده برای اقدامات خرابکارانه و تروریستی کم سابقه ای انجام می دهند که در برخی مناطق حساس اهداف از پیش تعیین شده ای داشتند که با عنایت الهی و عملیات چند مرحله ای و پیشگیرانه مجاهدان گمنام ایران اسلامی همه آنها به دام افتادند و سلاح ها و مواد منفجره آنها وجوه فنی و ارتباطی نیز به طور کامل کشف و ضبط شد.

با توجه به ادامه تحقیقات و رصدهای اطلاعاتی در خصوص هرگونه ارتباط داخلی و خارجی با این گروه تروریستی، انشالله اطلاعات تکمیلی متعاقباً به اطلاع ملت شریف ایران خواهد رسید.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید