دستگیری 48 ناوشکن ارز در تهران

گروه اجتماعی رجانیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از اجرای طرح دستگیری دلالان و متخلفان بازار ارز خبر داد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش ایسنا، سرهنگ هدایت بهرامی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اهمیت نوسانات ارزی و تاثیر آن بر ساختار کلی اقتصاد، گفت: از آنجایی که دشمنان و معاندان همواره به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بوده اند. و در این راستا با استفاده از افراد فرصت طلب، سودجو و سودجو، اجرای طرح دستگیری دلالان و اخلالگران در بازار ارز در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ایجاد نارضایتی در بین آحاد جامعه یکی از مهم ترین حربه های دشمن علیه ایران اسلامی است و در اغتشاشات و اغتشاشات اخیر با انتشار اخبار جعلی و انگیزه های منفی و ایجاد انگیزه تا حدودی زمینه برای دشمنان فراهم شد. اوراق سلف و اوراق بهادار سعی در تحریک بازار و اخلال در بازار ارز داشتند.

بهرامی تصریح کرد: پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با کمک اشراف اطلاعاتی موفق شد اقدامات عملیاتی خود برای خنثی کردن توطئه های دشمن را به پایان برساند، به گونه ای که با اجرای طرح مبارزه با ناوشکن ها و تامین کنندگان تروریسم اقتصادی. اهداف 12 یکم تا 23 آبان ماه 48 متخلف ارز توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به تشکیل 32 پرونده در این زمینه گفت: با اقدامات عملیاتی این پلیس بیش از یک میلیون و 600 هزار انواع ارز به ارزش 235 میلیارد ریال کشف شد که در پی این طرح روند متوقف شد در روزهای اخیر شاهد افزایش و کاهش قیمت ارز بوده ایم.

  فوری تکلیف پرداخت یارانه جدید مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید