دست آمریکا علیه ایران خالی است / پرورش دین جدید مبتنی بر لیبرالیسم و ​​صهیونیسم / طرح آمریکا برای تبدیل 57 کشور اسلامی به 200 کشور

گروه سیاسی رجانیوز: حسین اکبری، سفیر سابق ایران در لیبی، شب گذشته (18 مهر) مهمان برنامه جهان آرا بود و در گفتگوی یک ساعته به پروژه تجزیه ایران و طرح غرب برای لیبی کردن ایران پرداخت.

من گزارش میدم رجانیوز; حسین اکبری در خصوص نقشه آمریکا برای لیبی گفت: در زمانی که قذافی بر سر کار بود، ابرقدرت ها کاری به این کشور نداشتند، اما زمانی که مردم تصمیم گرفتند کشور خود را تصرف کنند، آمریکا و متحدانش تلاش کردند این کشور را نابود کنند. کاملاً تسلیم شوید یا امنیت آن سلب شود تا مردم کاری نکنند.

وی ادامه داد: قانون اساسی لیبی تهدیدی برای آمریکا بود، به همین دلیل اجازه تصویب آن صادر نشد و دولت موقت بر جای ماند. سپس جنگ داخلی بدون هدف حفظ منافع برخی کشورهای عربی و غربی آغاز شد. همزمان نفت لیبی فروخته شد و بین طرفین درگیری توزیع شد تا بتوانند به راحتی جنگ را ادامه دهند.

اکبری درباره تفاوت ایران امروز با لیبی دیروز توضیح داد: اتفاقی که در ایران افتاد یک اقدام واکنشی بود نه یک اقدام پیشگیرانه مانند لیبی. آمریکا و متحدانش می دانند که ایران با لیبی متفاوت است. بنابراین اگر امروز در سیستان و بلوچستان یا کردستان رای دهید، مردم علیه انقلاب رای نمی دهند.

همچنین فرمود: کی دشمنان دیدند که جمهوری اسلامی بدون غرب آینده ای دارد و با کشورهای دیگر ارتباط برقرار می کند، همچنین اگر مشکلات اقتصادی را حل کند دیگر توان مقابله با جمهوری اسلامی را نخواهند داشت، به همین دلیل دست به اقداماتی مانند اخیر زدند. شورش ها

  لیست بدهکاران بانکی به روز شد

سفیر سابق ایران در لیبی در واکنش به حسین اکبری (سفیر سابق ایران در لیبی) پس از اغتشاشات سال 88، تجربه فشارهای بین المللی علیه ایران تکرار خواهد شد؟ آیا آنها.. گفت حداکثر فشار شکست خورد.

وی در ادامه درباره بازتولید دین جدید مبتنی بر لیبرالیسم و ​​صهیونیسم توضیح داد: لیبرالیسم یک دین است یعنی نوعی پروتستانیسم افراطی که صهیونیست ها بر اساس تفکر دینی خودساخته خود به عرصه جهانی رساندند و آمریکا و اسرائیل بر اساس این مشکل آنها به هم گره خوردند اما امروز شکست خورده اند و لیبرالیسم دیگر جوابگوی جهان غرب نیست. بر این اساس درصدد برپایی دین جدید برآمدند و عهد ابراهیم بر این اساس شکل گرفت; دینی جدید در خدمت صهیونیسم و ​​مسیحیت برای خلع سلاح اسلام و کشورهای اسلامی.

حسین اکبری درباره فعالیت شبکه بین المللی ایران که هدیه غرب به خاندان سعودی است، گفت: فضای رسانه ای که با قدرت علیه جمهوری اسلامی عربستان سعودی کار می کند، بیگانه نیز هست و توسط ترامپ در اختیار خاندان سعودی قرار گرفته است. یک روز رسانه های غربی در مورد پرونده خاشقجی به سعودی ها حمله می کنند و یک روز برای بن سلمان فرش قرمز پهن می کنند.

وی در ادامه گفت: آمریکا در نقطه ضعف قرار دارد بنابراین باید با کشورهای منطقه ارتباط خوبی برقرار کرد و در دل مردم و رهبران آنها امید ایجاد کرد تا بتوانیم آمریکا را از منطقه بیرون کنیم. ایران هیچ علاقه ای به حمله به کشورهای دیگر ندارد و به دنبال آن نیست.

اکبری در خصوص برنامه آمریکا برای تبدیل 57 کشور اسلامی به 200 کشور، تصریح کرد: نقشه دشمن این است که کشورهای اسلامی را تجزیه کند تا نتوانند بازدارنده باشند. اگر قدرت داشتند، نه تنها ایران، بلکه همه کشورهای اسلامی را تجزیه می کردند. حتی می خواستند ترکیه و عربستان را به چند کشور تبدیل کنند. بنابراین اگر نیروی مقاومت نبود و طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا اجرا می شد، امروز کشورهای اسلامی به 200 کشور تقسیم می شد.

  Journeys on the Path of Light رسما از 6 فوریه آغاز می شود

بالاخره سفیر سابق ایران در لیبی درباره اعتراضات اخیر گفت: با چند درخواست، مردم ایران به خیابان نمی آیند. در این سال ها اصناف مختلف تجمع و اعتراض کردند و برخی مشکلات حل شد. درخواست ها باید ریشه و عمق انسانی داشته باشند و معقول و قابل انجام باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید