دعوت از نیروهای خدماتی از پایگاه خدماتی D1400

کلیه کارمندان کشوری که تا دی ماه 1400 گواهی آماده به خدمت دریافت کرده اند باید به یکی از دفاتر نیروی انتظامی الکترونیک (پلیس + 10) مراجعه کنند.

به گفته رجانیوس؛ معاون اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای گفت: کلیه مشمولانی که تا دی ماه 1400 کارت آماده به خدمت دریافت کرده اند با یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) تماس بگیرند. )، برگه معرفی نامه شرکت کنندگان را به مراکز آموزشی دریافت کنید و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنید.

این گروه از سربازان وظیفه جهت اعزام به اورژانس ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 10 دی ماه در زمان و مکان و مرکز تعیین شده در معارفه مشمولین حضور داشته باشند.

کسانی که در ژانویه ارسال می شوند باید برگه های کووید 19، مننژیت و دو برابر واکسیناسیون را در روز ارسال حمل کنند.

متقاضیان باید اصل مدارک مورد نیاز شامل برگه آماده خدمت، برگه توصیه نامه، برگه واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص خود را داشته باشند.

پس از این اطلاعیه آمده است که عدم حضور به موقع در موعد مقرر و اماکن تعیین شده غیبت محسوب می شود و طبق مواد 10 و 58 قانون خدمات کشوری با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه ذکر شده است. متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند برای اطلاع از آخرین اخبار مربوطه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان به نشانی [email protected] مراجعه کنند. خبر داشتن.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید