دغدغه های دولت و مجلس؛ این معیشت مردم است

وزیر کشور با بیان اینکه دغدغه دولت و مجلس رفع معیشت مردم است، گفت: پیشرفت و حل مشکلات در گرو همکاری همه قوا است و اکنون روابط خوبی بین دولت، مجلس و مجلس برقرار است. قوه قضائیه. “

به گزارش رجانیوس به نقل از خانه ملت، احمد واحدی وزیر کشور با اشاره به تشکیل جلسه مشترک مجلس و دولت در روز مجلس، گفت: پیشرفت و حل مشکلات کشور در گرو همکاری همه جانبه است. جلسات می تواند روابط را تقویت کند.

وی با بیان اینکه ارتباط بسیار خوبی بین دولت، مجلس و قوه قضائیه وجود دارد، افزود: با توجه به اینکه در این جلسات درباره تصمیمات و دیدگاه های طرفین بحث می شود، می توان به توافقات بیشتری دست یافت.

وزیر کشور تصریح کرد: این دیدار در فضای بسیار خوب، دوستانه و صمیمی برگزار شد و قرار است این دیدارها تکرار شود. امیدواریم با هماهنگی بیشتر بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که برگزاری این جلسات چه تاثیری در معیشت و حل مشکلات اقتصادی دارد؟ وی تصریح کرد: بدون شک یکی از مهمترین مسائل کشور مسائل اقتصادی است و در این موضوعات معیشت مردم یکی از مهمترین مسائل است که دغدغه دولت و مجلس حذف معیشت است. امیدواریم با اقدامات و هماهنگی هایی که در حال انجام است شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

واحدی درباره انتخاب فرمانداران افزود: انتخاب استانداران تقریبا به پایان رسیده و یکی دو مورد باقی مانده است که به سرعت توزیع می شود.

به گزارش مهر، جلسه مشترک مجلس و دولت صبح امروز (چهارشنبه) در صحن علنی مجلس برگزار شد. در این دیدار حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و محمد باکر کلیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص همکاری های دولت و مجلس و مهمترین مسائل کشور صحبت کردند.

  وظیفه مسلمانان در زمان غیبت چیست؟/ آغاز امامت امام زمان (عج) دلیل وحدت بیشتر مسلمانان/ اعتقاد به منجی از اسلام تا بودیسم

همچنین در هفته جاری بهارستان میزبان نشست مشترک مقامات ارشد قضایی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بود.

دیدگاهتان را بنویسید