دلایل دستگیری رئیس پارس خودرو

13425 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، در وهله اول اتهامات وارده به زاهدیان مربوط به اقامت وی ​​در شرکت فولاد نی ریز است و ربطی به پارس خودرو و نظارت چند روزه وی در این شرکت ندارد.

با توجه به فضای کاری حدود 7000 نفر در شرکت پارس خودرو تا تایید خبر دستگیری باید از شایعات و تایید غیررسمی این خبر جلوگیری می شد تا از اختلال در روند تولید و تحویل خودرو جلوگیری شود.

دوم اینکه طبق روال معمول در شرکت های خودروسازی، علیرضا زاهدیان که حدود 2 ماه به عنوان قائم مقام مدیرعامل شرکت پارس خودرو حضور داشت، پس از برکناری مدیرعامل در 25 اردیبهشت امسال و تنها در 10 اردیبهشت ماه گذشته به عنوان سرپرست معرفی شد. طی مراحل مربوط به استعلام و تایید نهایی از مراجع ذیربط، به سمت مدیرعاملی منصوب می شود که در صورت عدم تایید، مانند برخی دیگر از مدیران بلافاصله به پایان خدمت و فرد دیگری جایگزین می شود.

گفتنی است هنوز اطلاعات بیشتری از گروه خودروسازی سایپا و شرکت پارس خودرو و جزییات پرونده و دلایل دستگیری و … در دست نیست. توسط نهادهای ذیربط به تشخیص خود در رسانه ها اعلام خواهد شد.

پایان /

  علیرغم تحریم های ایالات متحده ، ما به توسعه روابط تجاری با ایران ادامه می دهیم / تلاش های غرب برای کسب امتیازات جدید از ایران بی نتیجه است

دیدگاهتان را بنویسید