دلیل تاخیر در افزایش مستمری ها

10874 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، مهدی عیسی زاده نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به انتقاد رئیس کانون بازنشستگان برنامه و بودجه تامین اجتماعی تهران مبنی بر مخالفت وی با افزایش حقوق بازنشستگان خود. «کاهش حقوق» افزایش مستمری باید معادل 90 درصد شاغلان باشد که افزایش مطلوبی است و دولت باید این مصوبه را اجرا کند و درصدی از آن توسط صندوق بازنشستگی تامین شود.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در دو سال اخیر به طور جدی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تلاش می کنند و از آن حمایت می کنند، بنابراین ما نیز به این روند در دولت معترض هستیم. ”

نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: دولت باید این مهم را مهم بداند و اگر هنوز اجرایی نشده است به دلیل عدم پیگیری مدیران بازنشستگی بوده و عواقب احتمالی تاخیر در این روند مورد توجه مسئولان قرار خواهد گرفت. مدیران این بخش در این زمینه شکست خوردند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس تمامی اقدامات لازم را در زمینه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام داده است، بنابراین اکنون نوبت مدیران ذیربط در سازمان بازنشستگی و دولت است که به تعهدات خود در این زمینه عمل کنند. این منطقه.

منبع: خانه ملت

پایان /

  56000 نفر سومین نوبت واکسن تاج را دریافت کردند

دیدگاهتان را بنویسید