دلیل ریزش بازار رمزارز مشخص شد

10962 خبر اولیه

اوایل این ماه، نانسن، تحلیلگر رمزارز، گزارش مفصلی در مورد تجزیه توکن‌های LUNA و UST Terra با استناد به برخی ارقام صنعت منتشر کرد.

در این گزارش آمده است: «ما این تصور عمومی را رد می کنیم که یک «هکر» یا «هکر» در تلاش برای بی ثبات کردن ایالات متحده است.

نظرسنجی زنجیره‌ای ما نشان داد که تعداد کمی از بازیکنان قبل از پیوستن به باشگاه، باشگاه را ترک نکرده‌اند [به دلار آمریکا] آنها به عنوان آسیب پذیر شناسایی شدند.

بین 7 تا 11 مه، به‌اصطلاح «نهنگ‌ها» به نظر می‌رسد که ایمان خود را به توانایی ایالات متحده برای چسبیدن به دلار از دست داده‌اند، که منجر به فروش توکن‌های تهاجمی در ارزهای دیجیتال شده است.

پس از تلاش ناموفق بنیاد لونا گارد، یک سازمان غیرانتفاعی که برای نظارت و محافظت از ارزهای دیجیتال تأسیس شده است، سهامداران بیشتری تصمیم گرفتند که ضرر را متوقف کنند و قیمت را در ایالات متحده بفروشند، که در نهایت منجر به کاهش قیمت به زیر 0.10 دلار شد. به آرامی

سقوط کریپتوکارنسی منجر به کاهش بیش از 99 درصدی ارزش پول خواهرش Luna شد که از نزدیک به 120 دلار در بالای آن به تنها یک دهم سنت سقوط کرد.

این سقوط منجر به کاهش کل بازار شد که منجر به سقوط بیت کوین (بیت کوین)، اتریوم (ITC) و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو به پایین ترین سطح خود در 18 ماه گذشته شد.

از آن زمان، Terra نسخه جدیدی از Luna را با نام Terra 2.0 منتشر کرده است و امیدوار است که توکن های رایگان را منتشر کند. [ضرر] جبران خسارت سرمایه گذاران

  احتمال شورش در حزب حاکم انگلیس و سرنگونی جانسون

توکن به روز شده نیز در آخر هفته پس از معرفی در ارزهای دیجیتال کاهش یافت و در عرض چند ساعت از نزدیک به 20 دلار به نزدیک به 5 دلار سقوط کرد.

برخی از سرمایه گذاران بزرگ لونا داستان های جدید خود را از فروش سهام به صورت آنلاین اندکی پس از دریافت Tera 2.0 به اشتراک گذاشتند.

شخصی در توییتر نوشت: “من AirDrop Luna 2.0 موجود خود را فروختم.”

“من هیچ چیز مهمی در اینجا نمی بینم، و هر چیزی که به دست می آورم برای من پاداش است. «چون قبلا نوشتم که همه چیز مضر است.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید