«دورامی» و «خندوانه» نیز در تابستان پخش می شود.

به گزارش رجانیوس، برنامه های جدید جواهر سرخ، طنزستان و دنباله دورهمی، خندوانه، شاتبال، تهمتن، کارستون، شکرستان، سه دونگ سه دونگ، نسیم آوا و همچنین سریال نست نقد است. از برنامه های شبکه نسیم تابستان می شود.

این شبکه با شروع فصل جدید برنامه های متنوعی را در برنامه تابستانی خود قرار داده است.

مسابقه جدید شبکه نسیم با عنوان جواهر سرخ در 20 قسمت پخش می شود. مسابقه جواهر سرخ به تهیه کنندگی محمد رحیمی و کارگردانی سجاد شهریاری توسط کامران تفتی در جزیره هرمز فیلمبرداری شد. این برنامه در روزهای گرم تابستان از شبکه نسیم پخش می شود.

تانزانیا

مجموعه تلویزیونی طنزستان به تهیه کنندگی محمد تاجیک همزمان با عید سعید غدیر خم از ۱۸ تیرماه ۱۳۰۱ هر شب ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می شود. این مجموعه با ساختار ترکیبی نمایشی و به عنوان یک عنصر و بر اساس مضامین روز و با زبان طنز خلق شده است.

مجموعه

پخش مسابقه بزرگ دورهمی در این دوره به اجرای و کارگردانی مهران مدیری ادامه خواهد داشت. این برنامه با رویکرد آموزشی و بر اساس اطلاع رسانی طراحی و تولید شده است که جمعه و شنبه از ساعت 23:00 پخش می شود.

مجبور هستم

پخش خندوانه در فصل هشتم به کارگردانی و اجرای رامبد جوان ادامه دارد و از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 23:00 از مهمانانی با نام آشنا دعوت می کند.

واقعا

مسابقه بزرگ تهمت زن تا چهارشنبه 10 تیرماه ساعت 21:30 به همت آیدن هتای و بهداد سلیمی پخش می شود تا با تهمت زن خارجی در این فصل با چالش های جالبی آشنا شوید.

  راز مهم برجام توسط جوزپ بورل فاش شد

تیراندازی

عکس ها در دو گروه آقایان و بانوان با اجرای علی عامل هاشمی و سوگل طهماسبی از شنبه تا سه شنبه از ساعت 21:30 برای معرفی فینالیست این دوره از مسابقات پخش می شود.

کارستون

کارستون با اجرای میثم درویشان پور به بررسی سیر تحول مشاغل از گذشته تا شکل جدید امروزی می پردازد و با همراهی روز کاری با هر حرفه، چالش ها، ویژگی ها و فرصت های این تجارت را ارائه می دهد. این برنامه از چهارشنبه تا جمعه از ساعت 21:00 از شبکه نسیم پخش می شود.

شکرستان

مجموعه انیمیشن شکرستان با قسمت های جدید شنبه تا سه شنبه از ساعت 21:00 از شبکه نسیم پخش می شود. این انیمیشن با نگاهی طنز به بیان نکات فرهنگی و اجتماعی می پردازد.

انتقاد

مجموعه طنز «نقد» به کارگردانی شهاب عباسی از دیگر برنامه های تابستانی این شبکه است که از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 یکم تیرماه از شبکه نسیم پخش می شود.

زی دونگ زی دونگ

مجموعه تلویزیونی سه دونگ سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو نیز در برنامه تابستانی این شبکه قرار دارد که هر شب از ساعت 20 روی آنتن می رود.

نسیم آوا

پنج شنبه و جمعه ساعت 19 از شبکه نسیم موسیقی جذاب هنرمندان کشورمان با اجرای رضا محبی پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید