دوره جامع آموزش تعمیرات لپ تاپ در دانشکده فنی پارس

آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ

سوالی که پیش روی علاقه مندان به این حرفه پیش می آید گذراندن دوره است آموزش تعمیر لپ تاپ کدام مدرسه بروند تا بعد از فارغ التحصیلی فرصت پیدا کنند دوره آموزشی تعمیر لپ تاپ، به این حرفه تسلط کامل داشته باشد و بتواند به عنوان کارشناس تعمیر وارد این حرفه شود. پاسخ ما به سوال علاقه مندان به این حرفه آموزشگاه فنی معتبر پارس ثبت نام در این مدرسه مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

مزایای گذراندن دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در دانشکده فنی پارس

 • برگزاری دوره تعمیرات لپ تاپ به صورت کاملا کاربردی

 • برگزاری دوره تعمیر لپ تاپ زیر نظر اساتید مجرب

 • برگزاری دوره های تعمیر لپ تاپ در کارگاه های مجهز

 • معرفی سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک فنی حرفه ای پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

 • پشتیبانی نامحدود کارآموز از اساتید

 • آشنایی دانش آموزان با خوابگاه نزدیک مدرسه؛ فقط برای افرادی که از شهرهای مختلف ایران ثبت نام کرده اند.

 • با استفاده از جدیدترین متدهای آموزش تعمیر لپ تاپ دنیا

با ثبت نام در آموزشکده فنی پارس می توانید از تمامی این مزایا بهره مند شوید. اگر مدارس دیگر ممکن است این مزایا را به طور کامل نداشته باشند. پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین الان در دوره ثبت نام کنید آموزش تعمیر لپ تاپ انجام دهید

images 1660651573 خبر اولیه

سرفصل های دوره آموزش تعمیر لپ تاپ

 • آموزش الکترونیک عمومی برای درک بهتر آموزش تعمیر لپ تاپ

 • قابلیت تشخیص و بررسی مکانیزم ابزار و تجهیزات

 • قابلیت عیب یابی و بررسی مکانیزم قطعات لپ تاپ

 • آشنایی کامل با اجزای مادربرد کامپیوتر – بلوک دیاگرام

 • درک کامل اجزای مادربرد لپ تاپ – بلوک دیاگرام

 • آشنایی کامل با مدار VRM روی کامپیوتر و لپ تاپ

 • آموزش عیب یابی IO – برنامه BIOS

 • آموزش NOBOO روی کامپیوتر – NOBOOT روی لپ تاپ

 • آموزش تعمیرات دستگاه نوری

 • آموزش عیب یابی و تعمیر سخت افزار هارد

 • آموزش عیب یابی و تعمیر منبع تغذیه و آداپتور لپ تاپ

 • آموزش تعویض تراشه و بسیاری موارد دیگر که در سایت دانشکده فنی پارس مشاهده می کنید.

  چه کسی به دنبال مهمانی های دهه شصتی است؟

نحوه عملکرد بازار تعمیر لپ تاپ

با توجه به گسترش استفاده از لپ تاپ در جوامع امروزی و در نتیجه تقاضا برای تعمیر لپ تاپ به دلیل عدم امکان تعویض لپ تاپ به دلیل افزایش قیمت لپ تاپ و همچنین وضعیت ناپایدار اقتصادی مردم به دلیل افزایش قیمت ها افزایش یافته است. به گسترش کرونا . بنابراین می توان نتیجه گرفت که آینده شغلی تعمیر لپ تاپ نه تنها در ایران بلکه در همه کشورها بسیار خوب است. توجه داشته باشید که عمر مفید لپ تاپ به طور متوسط ​​3 تا 4 ساعت است که بسته به نحوه نگهداری از لپ تاپ متفاوت است.

images 1660651575 خبر اولیه

سرمایه اولیه برای تعمیر لپ تاپ

دوره برای شروع تعمیرات لپ تاپ الزامی است آموزش تعمیر لپ تاپ به شما بگویید که به سرمایه کمی نیاز دارید. پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ، اگر قصد دارید به تنهایی کار کنید، باید به فکر اجاره مغازه و خرید تجهیزات باشید. در غیر این صورت می توانید در تعمیرگاه های لپ تاپ میز اجاره کنید یا به صورت درصدی کار کنید.

درآمد تعمیر لپ تاپ

درآمد تعمیر لپ تاپ مانند بسیاری از مشاغل آزاد ثابت نیست و طبق نظرسنجی بین 8 تا 15 میلیون تومان در ماه است. اما با توجه به بازار کار خوب، پتانسیل کسب درآمد بالایی را نیز دارد، فقط کافی است در این حرفه کاملاً واجد شرایط شوید و بتوانید رضایت مشتریان را جلب کنید. همچنین شناخت شما در این حرفه و مکانی که برای تعمیر لپ تاپ در نظر گرفته اید موثر است.

البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است درآمد شما آن چیزی نباشد که در ابتدا انتظار داشتید که کاملا طبیعی است، اما با گذشت زمان و شناخت و مشتری مداری شما، درآمد حاصل از این حرفه به 20 میلیون تومان می رسد. ماه

  تویوتا مثل ایران هودرو و سایپا فکر میکنه!

چگونه مهارت تعمیر لپ تاپ را بدست آوریم؟

از دو طریق می توانید به مهارت های خوبی در این حرفه دست یابید، اول اینکه به عنوان کارآموز در تعمیرگاه های لپ تاپ مشغول به کار شوید که برای افرادی که می خواهند هر چه سریعتر وارد بازار کار شوند مناسب نیست، زیرا آموزش تعمیر لپ تاپ بنابراین زمان زیادی می برد. راه دوم ثبت نام در دوره آموزشی تعمیر لپ تاپ است. با گذراندن این دوره در مدت زمان کوتاه، زیر نظر اساتید مجرب و کسب مهارت کافی و همچنین اخذ مدرک فنی حرفه ای، در کمترین زمان ممکن وارد بازار شوید. دست به کار شوید.

آموزشکده فنی پارس یکی از مراکز آموزشی معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که علاوه بر دوره آموزشی تعمیر لپ تاپ دوره های پرکاربرد دیگری مانند آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل و دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیک نگه دارید

images 1660651578 خبر اولیه

دوره آموزشی تعمیرات موبایل

دوره آموزش تعمیرات موبایل این یک دوره عملی است و بازار کار بسیار خوبی دارد چرا که محبوبیت تلفن همراه و استفاده از فناوری های جدید در آنها نیاز به تعمیر تلفن همراه را افزایش داده است. بنابراین با آموزش تعمیرات موبایل اندروید و آیفون می توانید بازار کار خوبی داشته باشید. آموزشکده فنی پارس دوره های تعمیر نرم افزار موبایل را به صورت تخصصی و با به روزترین دانش برگزار می کند. با شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل، علاوه بر اخذ مدرک فنی و حرفه ای معتبر، گام بلندی در مسیر آینده شغلی خود بردارید.

  بحران تاج در اردوی تیم ملی بانوان

دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیک

آموزشکده فنی پارس او همچنین دوره ای ترتیب داد. برخی از مزایای دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیک آموزشگاه فنی پارس که آن را از سایر آموزشکده ها متمایز می کند شامل : استفاده از اساتیدی که در پروژه های عملی شرکت کرده اند و تجربه کافی دارند ، کلیه مراحل آموزش تعمیر برد الکترونیک بصورت عملی ، دسترسی راحت تردد به قسمت های شهرهای مختلف ، معرفی در بخش فنی و سازمان حرفه ای برای اخذ دیپلم پس از اتمام دوره، تمدید دوره در صورت عدم تحصیل رایگان، پشتیبانی نامحدود از زبان آموزان پس از اتمام دوره از جمله مواردی است که انتخاب مدرسه مناسب را برای شما تضمین می کند. آنها کار درست را انجام دادند

دیدگاهتان را بنویسید