دولت باید میزان افزایش حقوق بازنشستگان را مشخص کند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: چند ماه از ابتدای سال می گذرد اما هنوز میزان افزایش حقوق بازنشستگان مشخص نشده است.

به گزارش رجانیوز، محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 18 مرداد) شورای اسلامی شهر طی تذکری شفاهی اظهار داشت: سیل عظیمی که در سراسر کشور رخ داد درس بزرگی به ما داد که باید نهایت استفاده را ببریم. ظرفیت آب کشور

وی بیان کرد: به عنوان مثال میلیاردها مترمکعب آب به دریای اطراف بندرعباس و سیستان و بلوچستان سرازیر می شود و علاوه بر آن میلیاردها مترمکعب آب از آسمان می ریزد و به راحتی به دریا می رود. حدود 5 سد در این منطقه وجود دارد که به راحتی می توانند این آب ها را ذخیره کنند.

نماینده مردم خمینی شهر در شورای اسلامی تاکید کرد: مدیریت آب یکی از اولویت های کشور است و در بودجه 1402 و برنامه هفتم توسعه باید برنامه ویژه ای برای ذخیره آب و آبخیزداری داشته باشیم.

نقدعلی در ادامه خاطرنشان کرد: اخیراً مصوبه افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان لغو شد، اما با وجود گذشت چندین ماه از آغاز سال جدید، مصوبه جدیدی از سوی دولت در این زمینه ابلاغ نشده و گلایه ها همچنان بازنشستگان است.

وی تاکید کرد: لازم است دولت در اسرع وقت مصوبه جدیدی در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان تصویب کند و درخواست من از رئیس شورای اسلامی این است که از دولت بخواهم هر چه سریعتر این موضوع را شفاف سازی کند.

  یکی دیگر از اندیشکده های غربی یک سفر 18500 دلاری را اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید