دولت بر لزوم تثبیت قیمت مواد غذایی تاکید دارد

در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در خصوص واریز وجوه صندوق توسعه ملی در صندوق تثبیت بازار سرمایه؛ مقرر شد مدیر عامل صندوق توسعه ملی مصوبات لازم را در این خصوص دریافت و اجرا کند.

به گزارش رجانیوس، جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت عصر یکشنبه به ریاست دکتر سید ابراهیم رئیسی تشکیل شد.

در این جلسه برای انتقال وجوه از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه؛ مقرر شد مدیر عامل صندوق توسعه ملی مصوبات لازم را در این خصوص دریافت و اجرا کند.

لزوم تثبیت مقررات بازار در صنایع غذایی

وزیر جهاد کشاورزی در این دیدار از وضعیت تنظیم بازار مواد غذایی و مواد غذایی با توجه به تقسیم کار جدید و تفویض اختیارات و اقدامات مناسب در این حوزه با حضور فعال بسیج و بازرسان خبر داد. وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت. بیان کرد.

وزارت جهاد کشاورزی نیز در گزارش‌های جداگانه‌ای توزیع مرغ و تخم مرغ را با قیمت‌های مصوب و کنترل‌شده از طریق سامانه هوشمند بازرگم که اخیرا راه‌اندازی شده است، تشریح کرد.

با ارائه گزارش به وزارت جهادکشاورزی، مقرر شد بازار در حوزه مواد غذایی به گونه ای تنظیم شود که افزایش قیمت نداشته باشد و قیمت ها تثبیت شود.

تاکید بر تقویت صندوق تثبیت بازار سرمایه از طریق منابع قانونی از جمله صندوق توسعه ملی

در این جلسه همچنین تقویت صندوق تثبیت بازار سرمایه از طریق منابع قانونی از جمله صندوق توسعه ملی مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه رئیس کل بانک مرکزی گزارشی از اقدامات خود برای تنظیم بازار ارز و نحوه نظارت بر بورس های فعالان بازار ارز ارائه کرد و مقرر شد با قوت در این زمینه ادامه یابد.

  حمله سایبری به "فرمانده مقاومت"

دیدگاهتان را بنویسید