دومین روز از بدترین موارد ابتلا به کرونا در نیوزیلند

نیوزلند امروز، 25 اکتبر، 109 مورد ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد که دومین نرخ ابتلای روزانه به این ویروس از زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور است.

به گزارش رجانیوس به نقل از دانشجو، امروز با ثبت 109 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در نیوزلند و به ویژه در اوکلند، بزرگترین شهر این کشور، دومین روز با بیشترین موارد ابتلا به ویروس کرونا ثبت شد. در این کشور ..

اگرچه اوکلند بیش از دو ماه تحت قرنطینه و محدودیت‌های بسیار سخت‌گیرانه بود، اما نتوانست بر گونه جهش‌یافته Crown Delta غلبه کند.

اولین گزارش از ویروس کرونا بدون ویروس در جزیره جنوبی در آخر هفته گزارش شد.

افزایش شیوع ویروس کرونا، جاسیندا آردرن، نخست وزیر را مجبور کرده است تا استراتژی حذف ویروس خود را کنار بگذارد و به سمت سیاست عاری از ویروس حرکت کند. مقامات بهداشت نیوزلند همچنین هشدار داده اند که ممکن است تا زمان تسریع واکسیناسیون، شیوع جدیدی وجود داشته باشد.

تا به امروز، 71 درصد از افراد واجد شرایط در نیوزلند به طور کامل واکسینه شده اند. هفته گذشته جاسیندا آردن اعلام کرد که اقدامات محدودکننده و بازگشایی و آزادی های بیشتر تنها در صورتی اعطا می شود که 90 درصد افراد واجد شرایط در کشور به طور کامل واکسینه شوند.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در نیوزلند از ابتدای شیوع این بیماری به 2681 نفر رسیده است که 28 نفر جان خود را از دست داده اند.

  7 اشتباه مجیدی برای حذف از جام

دیدگاهتان را بنویسید