دو برابر شدن حمل و نقل نفت و فرآورده های نفتی در 7 ماه گذشته

به گفته رجانی، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران بر سه موضوع کلیدی رسیدگی به چالش های نیروی انسانی، توسعه و نوسازی ناوگان و تمرکز بر استفاده از توان داخلی تاکید کرد و گفت: شرکت ملی نفتکش ایران.

رئیس و اعضای هیات مدیره صندوق های بازنشستگی، پس انداز و اجتماعی کارکنان صنعت نفت از کشتی های شرکت ملی نفتکش در منطقه خارکف بازدید و از تلاش ملوانان ناوگان این شرکت تقدیر کردند.

عبدالحسین بیات، رئیس هیئت مدیره صندوق نفت در بازدید از ۱۳ تیرماه روز جهانی ملوان گفت:

وی با تبریک روز جهانی ملوان گفت: فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات همه ملوانان ایرانی به ویژه ملوانان شرکت ملی نفتکش به عنوان مایه افتخار کشور قدردانی کرده و جامعه قدردان زحمات شما باشد. بجنگید و تلاش ارزشمند و موثر شما باشید. .

سپس رئیس هیئت مدیره صندوق نفت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، به اهمیت نقش و فعالیت فعالان و دست اندرکاران حوزه نفت کشور که در این حوزه و با متانت میدانی تا بازاری فعالیت می کنند، پرداخت. .جهاد

در این بازدید حسین شیوا مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گزارشی از فعالیت های این شرکت در دوره مدیریت جدید با تمرکز بر سه موضوع کلیدی رسیدگی به چالش های نیروی انسانی، توسعه و نوسازی ناوگان و و توجه ارائه کرد و اشاره کرد. استفاده از انرژی داخلی و یکی از جوایز ملی شرکت ملی نفت را موفقیت دو برابری حمل و نقل نفت و فرآورده های نفتی در 7 ماه اخیر می داند.

  85 درصد ارز کشور متعلق به چه کسانی است؟

وی با تبریک روز ملوانان جامعه دریانوردی و تمامی ملوانان شرکت ملی نفتکش، فعالیت و کار این ملوانان را نمونه واقعی جهاد در خط مقدم جنگ اقتصادی عنوان کرد.

شیوا طی چند ماه گذشته گام های مهمی در حوزه نیروی انسانی و رفع چالش های پیش روی دریانوردان برداشته شد و این حرکت رو به جلو را تشریح کرد و گفت: اقدامات دیگری برای بهبود وضعیت کارکنان و دریانوردان انجام خواهد شد. . “.

دیدگاهتان را بنویسید