رئیسی: سفر بدون رعایت بهداشت بی خطر است/ با روش های مختلف تبلیغاتی مردم را به واکسینه شدن قانع کنید

حضور در مجالس و جشن ها، سفر و بازدید از کاروان های راهیان نور بدون رعایت اصول بهداشتی بلامانع است.

به گزارش رجانیوس، سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز شنبه در صد و نهمین جلسه ستاد مبارزه با تاج و تخت کشور با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: ولیعهد، ستاد ملی ولیعهد با رعایت اصول بهداشتی و رعایت فاصله زمانی این مراسم مخالفتی نداشت. و ماسک زدن

رئیس جمهور اولویت سفر و حضور مردم در کاروان های راهیان نور را تزریق 3 دوز واکسن دانست و افزود: البته طبق تصمیم ستاد ملی تاج و تخت، اگر فردی تزریق نکند. دوز سوم واکسن شرکت در جلسات و سفر.

رئیسی با تاکید بر اینکه سیاست اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا ترغیب مردم به تزریق 3 دوز واکسن کرونا بوده است، گفت: با روش های مختلف تبلیغاتی برای مردم توضیح دهید که تزریق 3 دوز کرونا چقدر برای سلامتی خود و حفظ سلامت موثر است. از دیگران. “

وی گفت: از همه ابزارها و تبلیغات برای متقاعد کردن مردم برای دریافت واکسن کرون استفاده کنید. بودن.

آیت الله رئیسی در ادامه با تاکید بر لزوم هماهنگی و انسجام در قوه مجریه برای مقابله با اپیدمی تاج، خاطرنشان کرد: اینکه دیدگاه های متفاوتی در حوزه علمی در مورد نحوه برخورد با تاج وجود دارد نه تنها مشکل ساز نیست بلکه مشکل ساز است. می تواند منشأ نتایج مفیدی نیز باشد، اما در زمینه عمل و اعمال دستورالعمل های بهداشتی مصوب باید یکپارچگی و هماهنگی کامل وجود داشته باشد.

  عراق مرزهای شمالی و غربی خود را تقویت می کند

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به موضوع یکسان سازی تعرفه های پرستاران پرداخت و تاکید کرد: این موضوع از خواسته های جدی جامعه پرستاری کشور است که رهبر معظم انقلاب اسلامی دو بار بر اجرای آن تاکید کردند. باید در اسرع وقت اجرا شود. با تاخیر و کندی مواجه نشوید.

رئیسی در خصوص انبارهای هلال احمر افزود: سازمان هلال احمر یکی از مهم ترین نهادهای حمایتی کشور است که انبارهای آن هرگز نباید با کمبود و کمبود ملک مواجه شوند. این سازمان حمایتی باید آمادگی کامل برای ارائه خدمات را در هر زمان داشته باشد.

رئیس‌جمهور به موضوع صادرات واکسن تاج اشاره کرد و گفت: وزارت بهداشت باید نسبت به شناسایی بازارهای هدف صادرات واکسن و ارائه واکسن به کشورهایی که توان مالی این واکسن را ندارند با در نظر گرفتن نیاز داخلی اقدام کند. “.

دیدگاهتان را بنویسید