رابطه غیراخلاقی رئیس سابق موساد با مهماندار هواپیما

شبکه 13 رژیم صهیونیستی فاش کرد که رئیس سابق موساد رازهایی را برای مهماندار فاش کرده است.

به گزارش رجانیوس، شبکه 13 رژیم صهیونیستی شب گذشته با پخش برنامه ای تهمت های امنیتی و اخلاقی یوسی کوهن، رئیس سابق موساد در زمان بنیامین نتانیاهو را فاش کرد.

به گزارش این شبکه، در پایان سال 2018، «یوسی کوهن» در هواپیما نشست و با یک زن خانه دار و همسرش صحبت کرد و اسرار دولتی را با آنها در میان گذاشت. او با افتخار از جزئیات عملیات موساد در سراسر جهان و همچنین اطلاعاتی در مورد سفرهای خود صحبت کرد.

گای شاکر، همسر تاجر برجسته و مشهور، به این شبکه گفت: «یوسی کوهن داستان‌های زیادی از جمله درباره موساد برای ما تعریف کرد. او بسیار همه کاره بود. موساد به ما گفته است که با پزشک متخصص یکی از رهبران عرب در تماس است.

به گفته وی، یوسی کوهن در این هواپیما جزئیات نحوه رانندگی خود با موساد را نیز به آنها گفته است.

گای شاکر افزود: “او به من گفت… زمانی که من رئیس موساد شدم.” با دقت گوش کن! ظرف 10 روز 6 مقام عالی رتبه را برکنار کردم. چون کاملا وفادار نبودند. آنها فکر می کردند من هم سطح آنها هستم. اما زمانی که رئیس جمهور شدم، آنها را بدون ترحم بیرون انداختم.»

تاجر معروف اسرائیلی همچنین گفت که یوسی کوهن پس از ملاقات در هواپیما، بارها برای همسرش پیام فرستاده و او را با الفاظ نامناسب خطاب کرده، سعی کرده با او تماس بگیرد و به مدت دو سال با او رابطه پنهانی داشته است.

  رویترز: بازگشت کودکان به مدرسه بهتر از حد انتظار است

او به رئیس سابق موساد گفت: «خانواده من را نابود کردی.

پس از پخش، «یوسی کوهن» نیز در پاسخ گفت که اسرار امنیتی را در اختیار آنها قرار نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید