رامبد جوان مجری برنامه «خنده» را معرفی کرد.

امیرعلی نبویان «خنداننده شو 3» را اجرا می کند و ویژه برنامه های شب یلدا در برنامه های معتبر و رادیویی تدارک دیده شده است.

به گزارش رجانیوس به نقل از تسنیم، بسته خبری امروز صدا و سیما شامل اخباری چون مجری برنامه خندوانه 3، ویژه برنامه یلدای پرستیوی و پخش رادیویی و تجلیل از نویسنده تاریخ شفاهی انقلاب است.

امیرعلی نبویان مجری برنامه خندوانه 3

فصل جدید «خنده» مسابقه استندآپ کمدی از برنامه «خنده» همزمان با شب یلدا افتتاح می شود و حسن معجونی، امیرمهدی ژوله و رامبد جوان هیئت داوران اجراها را بر عهده دارند.

در مرحله اول «خنداننده شو 3»، 20 شرکت کننده در گروه های پنج نفره با یکدیگر به رقابت می پردازند و بر اساس رای داوران، از هر گروه یک نفر با سه رای مستقیم به مرحله رای گیری مردمی راه می یابد. و یک مرد حذف خواهد شد.

در نهایت با رای مردم و بینندگان برنامه مشخص می شود که از 12 شرکت کننده تنها یک نفر با رای مردمی به مرحله دوم راه پیدا کند.

«خندوانه» یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 23:00 از شبکه نسیم پخش می شود.

شب یلدا و انار ایرانی در برنامه ایران

برنامه «ایران» شبکه پرستویی در آستانه شب یلدا به فلسفه و آداب و رسوم آن شب و معرفی انار ایرانی می پردازد.

موضوع قسمت اول برنامه ایران به گزارش هدی لزگی بررسی شب یلدا بزرگترین شب سال و آداب و رسوم آن شب در بین ایرانیان است. شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن های ایران است که خانواده های ایرانی دور هم جمع می شوند و تا دیروقت بیدار می مانند.

  اظهارات بی سابقه پوتین درباره میراث نازیسم و ​​حمله غرب به میراث فرهنگی روسیه

خوردن تنقلات، شاهنامه خوانی و فال روی مبل حافظ از آداب و رسوم رایج شبی است که در این برنامه به آن پرداخته می شود.

در قسمت دوم برنامه گیسو میشا احمدی گزارشگر ایرانی میوه انار را به عنوان یکی از میوه های پاییزی و زمستانی معرفی می کند. انار میوه بومی ایران است و باغداران ایرانی با تولید سالانه 800 هزار تن رکورد جهانی در تولید انار دارند.

برنامه «ایران» دوشنبه ساعت 17:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی و بازپخش آن سه شنبه ساعت 14، چهارشنبه ساعت 19، پنجشنبه ساعت 10:00 و جمعه ساعت 07:00 پخش می شود.

6 ساعت برنامه یلدا در یک شبکه

ویژه برنامه شوگر همزمان با فرا رسیدن شب یلدا به مدت 6 ساعت از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.

مارال دوستی سردبیر، تهیه کننده و نویسنده این برنامه رادیویی گفت: «قند» کلمه ای کاملا فارسی است. ممکن است، اما همچنان در بین ایلات لر و بختیاری رایج است.

وی افزود: برای ما بسیار مهم بود که برنامه شب یلدا را از جنبه هایی که به آن توجهی نداشتند به درستی به مردم ارائه دهیم، بنابراین با نام برنامه شروع کردیم.

وی بسیار ادامه داد: «شوگر» در روز یلدا و عشق با حضور مهمانان شخصی و تلفنی از تالار رودکی از رادیو پخش می شود و مجید واشگانی و نیما رییسی این برنامه را اجرا می کنند که گاهی همراهی می کنم.

وی در ادامه درباره عملکرد این برنامه گفت: اجرای قطعات زنده در برنامه یکی از شگفتی های برنامه خواهد بود. در این برنامه مهمانان به صورت حضوری و تلفنی به مردم از عشق و داستان می گویند. طبیعتا از سینما و تئاتر دور نمی مانیم.

  برنامه افندی برای مبارزه با تورم

تهیه کننده رادیو نمایش تاکید کرد: در این برنامه نمایشی موزیکال درباره شخصیت های کتاب شامل ترانه هایی از محسن بهرامی، نازنین مهیمنی، امیر زندهدلان، معصومه عزیزمحمدی، سعید سلطانی، معصومه نورزاد، علی جعفری، احسا پریه، ایه مهسا اجرا می شود. حدادی به سرپرستی داریوش شهبازی و علی حاجی نوروزی تلاوت شد.

دوستی در پایان گفت: این برنامه برای ناشنوایان نیز تدارک دیده شده است. شکر از ساعت 20 سه شنبه تا 2 بامداد چهارشنبه به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.

این برنامه کاری از گروه برنامه های مستند و میکس درام رادیو نمایش است.

دیدگاهتان را بنویسید