راهنمای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران با مهرآوران

اجاره مولد اکسیژن از جمله مواردی است که شامل خدمات خانه نشینی می شود. علاوه بر این امروزه بیماران بسیار بیشتر از قبل از این دستگاه در منزل استفاده می کنند. البته در چند سال اخیر به دلیل آلودگی هوا و افزایش حجم ترافیک، گروه هایی مانند بیماران تنفسی از معاشرت و رفت و آمد منع شده اند. همین مشکل باعث افزایش اجاره دستگاه هایی مانند اکسیژن ساز، تخت های بیمارستانی و تجهیزات مراقبت های ویژه شده است. در واقع دستگاه اکسیژن ساز یکی از اصلی ترین دستگاه های تنفسی است که با دریافت اکسیژن بیشتر از فضای موجود، وضعیت بیماران قلبی و ریوی را بهبود می بخشد. این دستگاه برخلاف کپسول اکسیژن نیازی به کپسول یا ژنراتور خارجی ندارد و به طور خودکار اکسیژن مورد نیاز بیمار را از هوای محیط تامین می کند.

%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87 %D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86 %D8%B3%D8%A7%D8%B2 خبر اولیه

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

هر بیمار بسته به وسعت بیماری و میزان اکسیژن مورد نیاز خود باید یک دستگاه اکسیژن ساز اجاره کند. همچنین این دستگاه در ظرفیت های مختلفی تولید می شود و می تواند در یک دقیقه 3، 5، 6، 7، 10 لیتر اکسیژن تولید کند. دستگاهی با ظرفیت 3 لیتر اکسیژن می تواند به راحتی در عرض یک دقیقه حدود 3 لیتر اکسیژن در اختیار فرد بیمار قرار دهد. به طور کلی دستگاه های اکسیژن ساز به دو دسته به شرح زیر طبقه بندی می شوند.

اجاره ژنراتور AC

این دستگاه زمانی شروع به کار می کند که بیمار فقط بتواند نفس بکشد. بدین ترتیب در یک دقیقه حدود 6 لیتر اکسیژن به بیمار منتقل می شود.

  وزارت نفت موظف شد اطلاعات مالی خود را به مجلس ارائه کند

یک اکسیژن ساز جریان پیوسته اجاره کنید

این دستگاه به طور مداوم و چرخه ای از هوای موجود در فضای موجود اکسیژن گرفته و در یک دقیقه حدود 3 لیتر اکسیژن به بیمار می رساند.

مزایای اجاره ژنراتور اکسیژن

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز شامل موارد زیادی است. بنابراین در اغلب موارد ماندن طولانی مدت در بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی مانند کاهش سطح اکسیژن خون یا کمبود اکسیژن می تواند هزینه های زیادی برای خانواده و بیمار داشته باشد. علاوه بر این، به احتمال بسیار زیاد بیمار شرایط عادی برای اقامت در بیمارستان را ندارد. در نتیجه بیمار می تواند به سازمان ارائه دهنده انواع تجهیزات پزشکی و خدمات پرستاری در منزل با تجویز پزشک مراجعه کند. سپس از متخصصان مشاوره بگیرید و بسته به نیاز و بودجه خود یک دستگاه اکسیژن ساز خریداری یا اجاره کنید. ناگفته نماند که قبل از اجاره یا خرید این واحد باید مشخصات بیمار مانند نوع بیماری، سن فرد، دلیل نیاز به یونیت اکسیژن را مشخص کنید.

نکاتی که باید قبل از استخدام یک ژنراتور اکسیژن رعایت کرد؟

یکی از مواردی که اکثر بیماران پس از ترخیص از بیمارستان باید در نظر بگیرند، اجاره دستگاه اکسیژن ساز است. زیرا اکثر بیماران پس از ترخیص همچنان به حمایت و مراقبت نیاز دارند و هنوز به طور کامل بهبود نیافته اند. بنابراین این بیماران به برخی تجهیزات پزشکی در منزل مانند اجاره تخت بیمارستانی، اجاره واحد مراقبت های ویژه و اجاره مولد اکسیژن نیاز دارند. البته خرید این وسیله یکی از راه های درمان فرد بیمار است. اما قیمت آن به قدری بالاست که پرداخت آن برای برخی بیماران غیرممکن به نظر می رسد. در نتیجه بهترین راه حل اجاره دستگاه اکسیژن ساز است که هم نیاز بیمار را برآورده می کند و هم هزینه کمتری را در پی دارد.

  23 میلیون و 773 هزار نفر 3 دوز واکسن کراون دریافت کردند

در واقع با استخدام دستگاه اکسیژن ساز در زمان مقرر و با هزینه کمتر می توان سلامتی بیمار را بدون ایجاد بار مالی تضمین کرد. ناگفته نماند که نحوه استفاده از این وسیله چندان سخت نیست و نیاز به مهارت خاصی ندارد. بنابراین به راحتی قابل استفاده است و نیازی به پزشک و پرستار نیست. در نتیجه بیمار می تواند به راحتی دستگاه اکسیژن را استخدام کند.

نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز از تجهیزات پزشکی

در تجهیزات پزشکی انواع وسایل پزشکی را می توان اجاره یا خریداری کرد که در این میان دستگاه اکسیژن ساز یکی از آنهاست. البته خرید این دستگاه گران است. به همین دلیل است که افرادی که توانایی خرید دستگاه اکسیژن ساز را ندارند باید دستگاه را از شرکت های معتبر اجاره کنند. بنابراین بهترین گزینه برای بیمارانی که نیاز به استفاده شبانه روزی از این دستگاه دارند، اجاره آن است. اما اگر بیمار به طور مداوم از اکسیژن استفاده کند، خرید آن به صرفه تر خواهد بود.

اجاره تخت بیمارستان

اجاره تخت بیمارستان برخلاف اجاره یک ژنراتور اکسیژن، این به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل قد بیمار است و تخت باید بر اساس قد بیمار و ابعاد استاندارد تنظیم و ساخته شود. وزن بیمار یکی دیگر از عواملی است که بر اجاره تخت تأثیر می گذارد. به عنوان مثال تخت مناسب برای کودکان و تخت مناسب برای بزرگسالان یا افراد مسن قطعا اجاره های متفاوتی دارند.

MEHRAVARAN 1 خبر اولیه

همچنین جنس بدنه و تخت در قیمت اجاره تفاوت دارد. زیرا اگر جنس بدنه و پایه فلزی باشد، مطمئناً عمر و دوام بیشتری خواهد داشت و هزینه ساخت بیشتری را می طلبد. اگر روکش چرمی باشد دوام تخت را افزایش می دهد و تا حدودی اجاره بها را افزایش می دهد. ناگفته نماند که ابر یا اسفنج تخت یکی از مهم ترین اجزای تخت است و زمان اجاره از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا هرچه ابر بیشتر باشد، بیمار باید پول بیشتری برای اجاره آن بپردازد.

  تهدیدی جدی برای پایتخت های ناتو

اجاره تجهیزات ECU

بخش مراقبت های ویژه یا ICU یکی از مهم ترین بخش های یک بیمارستان است. زیرا در این بخش بیمارانی که از انواع بیماری ها یا آسیب های جدی رنج می برند نگهداری و مراقبت می شوند. همچنین بیمارانی که در بخش مراقبت های ویژه بستری می شوند نیاز به دارو و تجهیزات ویژه دارند. این تجهیزات شامل ونتیلاتور، اکسیژن ساز، بای پپ، کپسول اکسیژن، سی پپ، مانیتورینگ، پالس اکسی متر و تخت بیمارستانی می باشد.

%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87 %D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA ICU خبر اولیه

اکنون بیمارانی که برای حمایت و مراقبت به خانه منتقل شده اند می توانند به راحتی هر یک از تجهیزات ICU را برای اجاره اجاره کنند.

دیدگاهتان را بنویسید