راهنمای تخصصی خرید دوچرخه و ماشین باطری

یکی از اشتباهاتی که مردم مرتکب می شوند وقتی خرید دوچرخه برای بزرگسالان آنها با انتخاب اندازه اشتباه متعهد می شوند. انتخاب دوچرخه‌ای بزرگ‌تر یا کوچک‌تر از اندازه واقعی شما باعث می‌شود هنگام دوچرخه‌سواری احساس ناراحتی کنید و به سرعت احساس خستگی کنید. برای همین قبلش بهتره خرید دوچرخه برلیانس ابتدا اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب سایز مناسب برای این محصول به دست آورید. در آینده سعی خواهیم کرد به طور کامل در مورد آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید

برای خرید دوچرخه کودک و دوچرخه بزرگسالان خرید دوچرخه برلیانس را جستجو کنید.

دوچرخه بخر

روش های انتخاب دوچرخه با اندازه مناسب

سایز دوچرخه خود را انتخاب کنید بسیار مهم است زیرا امروز قیمت هر دوچرخه به طرز عجیبی بالاست.بنابراین خرید دوچرخه دیگر مطمئنا برای شما به صرفه نخواهد بود. از طرفی دوچرخه سواری با تمام اجزای آن متناسب با بدن شما می تواند لذت دوچرخه سواری را برای شما چند برابر کند. در زیر به سه روش مهم برای انتخاب دوچرخه اندازه مناسب نگاه خواهیم کرد:

انتخاب سایز دوچرخه بر اساس قد هر فرد

برای انتخاب اندازه مناسب دوچرخه بزرگسالان، باید سه عنصر مختلف را بررسی کنید: ارتفاع داخلی پاها، طول بازوها و قد دوچرخه سوار.

در واقع ارتفاع داخلی پاهای شما می تواند ارتفاع ایستادن شما را تعیین کند. هنگام ایستادن روی دوچرخه در این حالت، فاصله بین لولاهای دوچرخه و بین پاهای شما باید حداقل دو اینچ باشد تا بتوانید به راحتی روی دوچرخه بنشینید و رکاب بزنید. البته مراقب باشید، اگر از دوچرخه هایی استفاده می کنید که شیب ندارند، فاصله این لولا تا پای شما باید برابر با یک اینچ باشد. (هر اینچ برابر با 2.05 سانتی متر است)

طول بازوهای شما نیز در انتخاب دوچرخه سایز مناسب برای بزرگسالان مهم است. برای افزایش طول بازو، باید اندازه بازو را از ارتفاع ایستاده کم کنید. اگر عدد حاصل مثبت باشد، به این معنی است که طول بازوهای شما از قد شما بیشتر است. بنابراین، شما باید یک دوچرخه با اندازه بزرگتر انتخاب کنید. اما اگر این عدد منفی است، به شما پیشنهاد می شود دوچرخه سایز کوچکتری انتخاب کنید.

استفاده از نرم افزارهای آنلاین

امروز برای راحتی بیشتر ما در انتخاب دوچرخه مناسب باید از نرم افزار آنلاین استفاده کنید. با ارائه اطلاعات به این نرم افزار به راحتی می توانید دوچرخه سایز مناسب را متناسب با فرم بدن خود انتخاب کنید. برای مثال ابتدا باید نوع دوچرخه و سپس جنسیت خود را مشخص کنید. سپس می توانید اطلاعات ذکر شده در قسمت قبل را وارد کنید فقط اندازه مناسب دوچرخه آنها می رسند برای خرید دوچرخه و دریافت مشاوره خرید، متن خرید دوچرخه برلیانس را جستجو کنید.

  اوکراینی ها مسکو را فتح کردند!

قیمت دوچرخه برلیانس

از جدول استفاده کنید

جدول اندازه دوچرخه یکی از موارد دیگری است که همه برندها هنگام ارائه دوچرخه خود ارائه می دهند. در واقع می توان گفت که اندازه دوچرخه از برندی به برند دیگر می تواند متفاوت باشد. این مشکل همچنین باعث می شود که نمودار اندازه هر مارک دوچرخه را برای خرید بررسی کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک دوچرخه Viva یا Olympia بخرید، باید نمودار اندازه هر یک از آنها را مطالعه کنید.

در ادامه، این نمودار اندازه کلی و کلی را با هم مرور می کنیم. البته دقت داشته باشید که در هنگام خرید صرفا به این میز اعتماد نکنید. اطلاعات این جدول مربوط به سایز دوچرخه شهری است که از سایرین محبوبیت بیشتری دارد.

قد سوارکار (سانتی متر)

اندازه دوچرخه

89-102

12

96-110

16

113-144

20

145-169

24

170-180

26

180-190

27/5

بیشتر در مورد موارد ذکر شده در بخش بالا در مورد انتخاب دوچرخه اندازه مناسب خرید دوچرخه برلیانس برای بزرگسالان و کودکان اعمال می شود. البته اکثر افراد برای خرید دوچرخه فقط گروه سنی کودک را در نظر می گیرند که بسیار اشتباه است. حتی بسیاری از والدین احساس می کنند که باید یک دوچرخه بزرگتر برای فرزندشان بخرند تا بعداً در سنین بالاتر از آن استفاده کنند. این کار باعث می شود کودک در حین دوچرخه سواری بیش از حد خسته شود.

کدام یک از روش های زیر برای انتخاب سایز دوچرخه مناسب تر است؟

در قسمت قبل معروف ترین روش های انتخاب سایز مناسب برای دوچرخه بزرگسالان برلیانس ما بررسی کرده ایم اما بهتر است بدانید یکی از بهترین راه ها برای انتخاب دوچرخه اندازه مناسب استفاده از جدول پیشنهادی سازنده است. توجه داشته باشید که این نمودارها از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است.

  نتیجه طرح کاتالوگ الکترونیک و حمایت دولت از بورس

البته اگر به دنبال دقیق ترین روش هستید، بهتر است از نرم افزارهای آنلاین طراحی شده برای این منظور استفاده کنید. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است اما داشتن اطلاعاتی مانند قد، طول بازو و غیره کافی است.

چرا انتخاب سایز مناسب برای دوچرخه های بزرگسال و کودک مهم است؟

انتخاب سایز مناسب دوچرخه برای شما سخت نخواهد بود و تنها با استفاده از متر و اندازه گیری موارد ذکر شده در قسمت بالا می توانید به سایز مناسب برسید. توجه داشته باشید که هر دوچرخه اندازه مخصوص به خود را دارد و سبک های مختلف دوچرخه ها به دلیل طراحی آنها اندازه های متفاوتی دارند. به عنوان مثال، اندازه دوچرخه های شهری و دوچرخه های کوهستانی متفاوت است. البته محصولات برندهای مختلف نیز در سایزهای متفاوتی عرضه می شوند، پس در انتخاب سایز حتماً نمودار سایز همان برند را بررسی کنید.

در مجموع، انتخاب سایز مناسب دوچرخه به شما کمک می کند تا به راحتی روی دوچرخه بنشینید و رکاب بزنید. انتخاب دوچرخه با اندازه مناسب دوچرخه سواری را به یک ورزش لذت بخش برای شما تبدیل می کند. بنابراین تمام تلاش خود را برای انتخاب دوچرخه با اندازه مناسب انجام دهید.

برای انتخاب دوچرخه سایز مناسب چند نکته مهم را بررسی کنید

با بررسی نکات ذکر شده در قسمت بالا، قطعاً موفق به یافتن سایز مناسب برای انتخاب دوچرخه شده اید. برای اطمینان از انتخاب خود، نکات زیر را بررسی کنید:

  • ارتفاع دوچرخه باید به گونه ای باشد که هنگام نشستن روی آن بتوانید با نوک انگشتان خود زمین را لمس کنید.
  • بهتر است هنگام رکاب زدن، صندلی دوچرخه را طوری تنظیم کنید که زانوهای شما تقریبا صاف باشد.
  • اطمینان حاصل کنید که دوچرخه اندازه مناسبی دارد تا هنگام رکاب زدن پاهای شما به چرخ جلو برخورد نکند.

انتخاب اندازه مناسب برای باتری و ماشین موتوردار

در بخش قبل در مورد انتخاب اندازه مناسب برای دوچرخه بچه برلیانس ما صحبت کردیم بنابراین می توانید بر اساس آنچه گفته شد بهترین سایز دوچرخه کودک خود را انتخاب کنید. حال اگر به دنبال اسباب بازی هیجان انگیز تری برای کودک خود هستید، پیشنهاد ما خرید یک ماشین باتری دار است. موتور شارژر برلیانس و این محصول در اندازه ها و ابعاد مختلف نیز عرضه می شود. بنابراین، ممکن است در انتخاب مناسب ترین سایز تردید کنید.

  فروش کاشی پایگاه اطلاع رسانی رجا

برای خرید موتور سیکلت عبارت «خرید موتور سیکلت برلیانس» را جستجو کنید.

سن کودک یکی از مهم ترین عوامل است خرید ماشین باطری و موتور سیکلت باید در نظر بگیرید در واقع اسباب بازی مورد نظر شما باید به گونه ای باشد که کودک بتواند به راحتی روی آن بنشیند و از بازی با آن لذت ببرد. چه زمانی خرید ماشین باطری برلیانس رده سنی قابل اجرا را می توانید به راحتی از قسمت توضیحات محصول مطالعه کنید. بنابراین بهترین گزینه را برای کودک خود خریداری کنید که خطری برای سلامتی او نداشته باشد.

مغازه درخشان

به عنوان مثال در خرید ماشین باطری و موتور سیکلت برای سنین پایین تر، باید گزینه هایی را انتخاب کنید که قدرت کمتری دارند و نکات ایمنی بیشتری دارند. این بدان معنی است که آنها باید پایین تر از سطح زمین باشند و یک کمربند برای ثابت نگه داشتن کودک در هنگام رکاب زدن داشته باشند. علاوه بر این، بهتر است گزینه هایی با قدرت کمتر انتخاب کنید که خیلی سریع پیش نروند و به کودک آسیب نرسانند. برای خرید ماشین باطری، ماشین باطری برلیانس را جستجو کنید.

در این مقاله همه چیز برای انتخاب اندازه مناسب است دوچرخه بزرگسالان برلیانس آنچه شما نیاز دارید را بررسی کردیم. بنابراین شما می توانید بر اساس این اطلاعات بهترین سایز دوچرخه مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما در برلیانس انواع دوچرخه از برندهای مختلف مانند ویوا، جاینت، المپیا، قناری و غیره را ارائه می دهیم. همه این محصولات در اندازه های موجود هستند، بنابراین پیشنهاد می کنیم به محصولات موجود در وب سایت ما نیز نگاهی بیندازید. مطمئن شوید که می توانید گزینه مورد نظر را حذف کنید دوچرخه درخشان درک اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، 24 ساعت شبانه روز از کارشناسان سایت مشاوره رایگان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید