راه حل جدید شرکت های عسل و بی اطلاعی از عسل ایرانی

به گزارش هیئت تحریریه، پایگاه اطلاع رسانی معدن “miningweekly” می نویسد که شرکت شیلیایی Kodelco اعلام کرده است که تا پایان سال 2023 تمامی سایت های خود را با پروتکل Copper Mark مرتبط خواهد کرد.

کودلکو، بزرگترین معدن مس در شیلی و احتمالاً جهان، متعهد است تا پایان سال آینده به تعهدات خود تحت برنامه ضمانت مسئول مس در تمام سایت های خود عمل کند. در شیلی، این اولین گروه مس خواهد بود که این مقررات سختگیرانه را که به عنوان علامت مس شناخته می شود، اجرا می کند.

علامت مس یک چارچوب تضمینی برای ترویج اقدامات مسئولانه و نشان دادن سهم صنعت مس در اهداف توسعه پایدار سازمان ملل است.

تصویر عملیات El Teniente

میشل برهارت، مدیر عامل Copper Mark، گفت: «تعهد کدلکو به چارچوب ما نشان‌دهنده روند گسترده‌تر تولیدکنندگان عسل است و به درخواست‌های سرمایه‌گذاران و مشتریان برای شیوه‌های تولید مسئولانه‌تر پاسخ مثبت می‌دهد.» انتظار می رود این به عنوان بخشی از گذار به اقتصاد سبزتر و سبزتر ادامه یابد.

این بیانیه همچنین سطح فزاینده تعهد کودلکو به شیوه های تولید مسئولانه و پایدار در طول عملیات تولید خود را تأیید می کند. این شرکت به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 70 درصد و کاهش مصرف آب داخلی تا 65 درصد تا سال 2030 و همچنین دستیابی به ترسیب کربن در سراسر تحقیقات و تولید خود در برنامه مس مارک مشارکت دارد. عملیات عسل تا نکات برجسته 2050

رناتو فرناندز، معاون امور شرکتی کودلکو، گفت که تعهد مس مارک نشان دهنده اعتبار خارجی و قدردانی شرکت از فرآیندهایی با عوارض جانبی کمتر است.

  ارزان ترین و بهترین کیسه های بسته بندی لباس را از کجا بخریم؟

کودلکو آماده پیوستن به چندین تولیدکننده دیگر است که با Copper Mark نیز کار می کنند. شرکت های دیگر عبارتند از Antofagasta، Aurubus، BHP، Freeport McMoRan، KGHM و Rio Tinto.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید