راه حل عبیدی برای آینده ای سالم تر

داروخانه دکتر عبیدی، ارتقای سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه را جزو رسالت و مسئولیت خود می داند; درمان روزانه بیش از 4 میلیون بیمار مبتلا به بیماری های غیرواگیر و بهبود سالانه بیش از 80 میلیون علائم بیماری حاد نشان می دهد عبیدی 76 سال است که در کنار بیماران و پزشکان بوده است. عبیدی با اشاعه فرهنگ پیشگیری و ترویج بیماری ها و همچنین تولید مکمل های مطابق با استانداردهای دارویی به دنبال ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه با حضور پررنگ در این عرصه است.

داروخانه دکتر عبیدی در راستای رسالت خود در راستای ارتقای سلامت جامعه و حمایت از سلامت کودکان، بزرگسالان و به ویژه بانوان، صبح امروز سه شنبه 30 خرداد ماه، گروهی از پزشکان و داروسازان و اعضای هیئت مدیره بر ارتقای یک فرهنگ پیشگیری از بیماری

شیوه زندگی در دنیای مدرن باعث می شود که افراد از بدو تولد تا پیری همواره به حفظ سلامت خود نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، کمبود آهن در کودکان بسیار مهم است. از عوارض کم خونی در کودکان می توان به کاهش هوش، کاهش توانایی یادگیری، کم خوابی، توقف رشد و کاهش عملکرد سیستم ایمنی اشاره کرد. در این میان، سلامت زنان و مادران با سلامت خانواده برابری می کند; طبق آمار سازمان جهانی بهداشت، بیش از 2 میلیون زن ایرانی در سنین باروری (15 تا 49 سال) مبتلا به کم خونی هستند که بیش از نیمی از آن به دلیل فقر آهن است. یکی دیگر از عوامل مهم برای کم خونی کمبود اسید فولیک است. یک سوم مادران باردار کمبود اسید فولیک دارند و با ذخایر کافی آهن باردار می شوند. این نقص ها می تواند منجر به آسیب های جبران ناپذیری به جنین شود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

سلامت میانسالان و سالمندان منجر به افزایش امید به زندگی در بعد فردی و اجتماعی می شود. حدود 4 میلیون سالمند در ایران از پوکی استخوان رنج می‌برند، در حال حاضر 80 درصد ایرانی‌ها کلسیم کافی مصرف نمی‌کنند و بیش از 50 میلیون نفر در جامعه دچار کمبود ویتامین D هستند و این امر برای ایجاد بیماری‌های مرتبط با سلامت استخوان و استخوان‌ها مهم است. سیستم ایمنی نقش مهمی ایفا می کند. دستورالعمل های ملی توصیه می کند که همه ایرانی ها حتی بدون هیچ تحقیقی ویتامین D مصرف کنند.

داروسازی دکتر عبیدی این بار با تکیه بر اعتماد پزشکان، داروسازان و عموم مردم، از طریق تولید مکمل های دارویی مطابق با استانداردهای تولید دارو، سعی می کند مکمل های دارویی را با استاندارد تولید دارو در دسترس همگان قرار دهد. حضور پررنگ و موثر در کاهش بیماری و ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری، تا گامی دیگر در جهت ارتقای سلامت جامعه برداشته شود. این فرهنگ منجر به کاهش بیماری ها و افزایش کیفیت زندگی عموم مردم می شود. این می تواند به طور قابل توجهی هزینه های درمان را برای عموم مردم و سیستم مراقبت های بهداشتی کاهش دهد.

4E27BC55 8975 46CD 8DB2 A5B76CDF90AC خبر اولیه

داروسازی دکتر عبیدی از دیرباز اهمیت پیشگیری از بیماری ها را تشخیص داده و از سال 1393 با تولید خانواده مکمل های فورفورت در مبارزه با فقر آهن و حمایت از سلامت زنان سهم بسزایی داشته و در نتیجه همواره به کیفیت پایبند بوده و مصرف بی رویه آن را تایید می کند. یک میلیون و دویست هزار هموطن از جمله این مکمل ها هستند. ارائه انواع مکمل های فروفورت و روفولیک و راهکارهای جدید برای پیشگیری از کم خونی و پیامدهای آن و در آینده نزدیک با معرفی بیش از 70 محصول جدید و نوآورانه، نیاز تمامی گروه های سنی مکمل های دارویی برای حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه را تضمین خواهد کرد.

  بازی جدیدی به نام تولید خودروهای ارزان قیمت تا فوریه 1401

درباره داروخانه دکتر عبیدی

داروخانه دکتر عبیدی اولین داروخانه ایران است که با سابقه درخشان هفتاد و شش ساله علاوه بر داروسازی با تولید مواد افزودنی دارویی، میراث کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور است. داروخانه دکتر عبیدی با رعایت عوامل موثر بر کیفیت دارو و ارائه راهکارهای درمانی موثر و لازم برای ارتقای سلامت جامعه همواره دست همه ایرانیان بوده و خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید